Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji
Ellegance Sp. z o.o.
Logo rzetelnej firmy
Logo ellegance

   
   

Ogrody zimowe - Producent Ellegance


Dziękuje bardzo, że zechcieli Państwo odwiedzić naszą stronę www.ellegance.pl

 

Wierzę, że przedstawiona oferta naszej firmy okaże się dla Państwa bardzo atrakcyjna i pozwoli na dalszy kontakt z nami. Być może i Państwo wkrótce dołączą do grona naszych zadowolonych Klientów.

 

Ellegance nie jest klasyczną firmą okienną, która specjalizuje się w dostarczaniu okien, drzwi, itp. Głównym filarem naszej działalności ogrody zimoweich projektowanie, produkcja oraz montaż. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować Państwu niezawodne rozwiązania, dzięki którym każdy dom, restauracja czy hotel zyska nową, niezwykłą przestrzeń. Dlatego, w bogatym asortymencie firmy Ellegance znajdą Państwo również oranżerie, zabudowy tarasów oraz zadaszenia basenów. Dzięki zaangażowaniu i najwyższej jakości świadczonych usług, zdobyliśmy zaufanie Klientów i obecnie jesteśmy profesjonalną oraz liczącą się na rynku, w tej branży, firmą.

 

Daje to naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i gwarancję przy dokonywaniu zakupu. Priorytetem firmy Ellegance jest spełnianie Państwa marzeń i oczekiwań, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że proponowane przez nas ogrody zimowe, oranżerie, zabudowy tarasów i zadaszenia basenów będą produktami wysokiej klasy, odznaczającymi się zarówno funkcjonalnością jak również wysokim poziomem estetyki i precyzją wykonania.

 
 

Z poważaniem
Jan Mieczkowski

 

 

DLACZEGO WARTO MIEĆ OGRÓD ZIMOWY ?

 

W polskim klimacie zaledwie kilka miesięcy tj. od maja do września możemy korzystać z otwartych tarasów i basenów, a wiec tylko około 5 miesięcy. Pozostałe miesiące są zwykle chłodne i często deszczowe. Dla normalnego funkcjonowania organizm ludzki potrzebuje dużo naturalnego światła i obcowania z naturą. Ogrody zimowe, oranżerie czy zabudowy tarasów pozwalają na taki komfort, szczególnie w okresie od października aż do kwietnia. Stanowią one także dodatkową, bardzo atrakcyjną powierzchnię użytkową w hotelu, restauracji, ośrodku rekreacyjnym, itp.


Oranżerie, zabudowy tarasów, ogrody zimowe i zadaszenia basenów tworzą wspaniały klimat do konsumpcji, rekreacji, itp. Proponowane przez nas bogate rozwiązania w zależności od typu konstrukcji świetnie wpisują się w prawie każdy lokal i jego funkcję. Zabudowując basen lub tarasy restauracji, czy hotelu formą ogrodu zimowego, uzyskujemy dodatkową, niebanalną przestrzeń gastronomiczno - rekreacyjną, która będzie zarabiać na siebie przez cały rok. Dla lokali gastronomicznych stosujemy specjalne systemy rozsuwanych ścian bocznych i dachów oraz cały system wentylacji i osłon przeciw słonecznych.

 

Większość naszych Klientów twierdzi, że budowa ogrodu zimowego należała do jednej z Ich najważniejszych, dotychczasowych inwestycji i była
SPEŁNIENIEM MARZEŃ. 

 

 

Ellegance świadczy swoje usługi na terenie całego kraju  w tym także  w największych polskich miastach takich jak Warszawa, Poznań, Łodź, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Kraków, Kielce, Szczecin, Białystok, Olsztyn, Opole, Rzeszów, Lublin, Trójmiasto itd..

Serdecznie zapraszamy do współpracy

 
kontakt
Katalog projektów ellegance
 

ATRAKCYJNY SYSTEM RATALNY

Nasze atuty

  • finansowane nawet na  80 000 ,
  • okres spłaty nawet na 96 miesięcy.
  • bez poręczycieli,
  • bez zabezpieczeń hipotecznych,
  • bez wizyty w banku.
  • z niskim oprocentowaniem.
 

Historia budowy pewnego ogrodu zimowego

Historia 39 Historia 39