Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji
Ellegance Sp. z o.o.
Logo rzetelnej firmy
Logo ellegance

Oferta ogrodów zimowych - Ellegance

ogrody zimowe zimą  ogrody zimowe latem

ogrody zimowe jesienią

 

Ogrody zimowe

Pozwalają cieszyć się pięknem natury o każdej porze roku – bez względu na warunki pogodowe. Ogrody zimowe, czyli przeszklone konstrukcje aluminiowe lub PCV przylegające do budynku, to wspaniałe miejsce odpoczynku.

Typowe ogrody zimowe

Przygotowaliśmy bardzo szeroką ofertę gotowych modeli konstrukcji. Zapraszamy do obejrzenia typowych ogrodów zimowych – na stronie znajdą Państwo aż 92 warianty o zróżnicowanej budowie i kształtach.

Zabudowa tarasów

Jeśli mają Państwo taras i chcą z niego korzystać także w chłodniejsze miesiące, warto zdecydować się na jego zadaszenie, a także na kompletną zabudowę. Ich przeszklone ściany można rozsuwać, gdy jest ciepło.

Zadaszenie basenów

Pływanie nie musi być aktywnością tylko letnią! Wykonanie zadaszenia basenów sprawia, że do wody można wskoczyć przez cały rok. Dodatkowe zalety to zmniejszenie parowania, niższe koszty ogrzewania i większa czystość.

Meble tarasowe i basenowe

Technorattan cechuje się doskonałą wytrzymałością na warunki atmosferyczne. Jeśli więc szukają Państwo mebli tarasowych i basenowych, ten materiał jest świetnym wyborem. W kolekcji znajdziecie nowoczesne, designerskie warianty.

Pergole tarasowe

Zadaszenie, które nie tylko chroni od deszczu, ale także wygląda niezwykle estetycznie – to właśnie nowoczesne pergole tarasowe wykonane z aluminium. Taka funkcjonalna ozdoba sprawdzi się i w restauracji, i w prywatnym domu.

Wyposażenie ogrodu zimowego

Drzwi, okna, wentylacja, akcesoria zabezpieczające, oświetlenie, wreszcie: niezbędne zimą ogrzewanie czy klimatyzacja. Komfortowe wyposażenie ogrodu zimowego jest tak samo ważne, jak jego konstrukcja.

Usługi dodatkowe

Oprócz wykonania dla Państwa konstrukcji, proponujemy także usługi dodatkowe. Przygotowujemy indywidualne projekty ogrodów zimowych, zajmujemy się także robotami budowlanymi na Państwa posesjach.

Żaluzje ścienne i dachowe

By wnętrze ogrodu zimowego nie nagrzewało się nadmiernie od słońca, wykorzystuje się żaluzje ścienne i dachowe. Proponujemy rozwiązania sterowane elektrycznie lub automatycznie według czujników pogodowych.

 

Spełnimy Twoje marzenie o ogrodzie zimowym!

 
 

ATRAKCYJNY SYSTEM RATALNY

Nasze atuty

  • finansowane nawet na  80 000 ,
  • okres spłaty nawet na 96 miesięcy.
  • bez poręczycieli,
  • bez zabezpieczeń hipotecznych,
  • bez wizyty w banku.
  • z niskim oprocentowaniem.
 

Historia 1- Ogrd zimowy - okolice Poznania Historia 1 - Ogrd zimowy - okolice Poznania
more