Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji
Ellegance Sp. z o.o.
Logo rzetelnej firmy
Logo ellegance

Zadaszenia basenów

Polski klimat nie pozwala na korzystanie z otwartych basenów przez cały rok. Proponujemy Państwu system zabudów basenowych, które mogą przedłużyć okres korzystania z otwartego basenu od kwietnia aż do października (wersja tzw. "zimna"), lub zabudowy i zadaszenia basenów pozwalające na korzystanie z nich przez cały rok w tzw. wersji "ciepłej".

Zalety

Do największych zalet, którymi charakteryzują się nasze zadaszenia basenów zaliczają się:
- możliwość skutecznego zapobiegnięcia zanieczyszczeniom wody i łatwiejsze utrzymywanie czystości,
- ograniczenie skutków parowania wody,
- wzrost temperatury wody, dzięki wykorzystaniu energii słonecznej i efektu cieplarnianego,
- wzrost bezpieczeństwa wokół obiektu, zmniejszenie ryzyka przypadkowego upadku do wody,
- solidna i wytrzymała konstrukcja,
- niższe koszty ogrzewania wody oraz mniejsze zapotrzebowanie na użycie środków chemicznych do podtrzymania jej jakości.

Najważniejszym atutem jest jednak możliwość odbycia kąpieli nawet przy niesprzyjającej pogodzie, kiedy mamy do czynienia z deszczem, porywistym wiatrem czy niską temperaturą zewnętrzną. Będą Państwo w stanie przedłużyć sezon kąpielowy i dłużej cieszyć się możliwością skorzystania z basenu. W naszej ofercie dostępne są stałe zadaszenia basenów oraz konstrukcje teleskopowe, które z łatwością można otworzyć w przypadku pięknej, słonecznej pogody.


zabudowa besenu w formie ogrodu zimowego basen z zabudową zabudowany basen

Zadaszenia basenów wykonujemy w oparciu o indywidualne potrzeby Klienta. Mogą Państwo zamówić wybrany przez siebie kształt i rozmiar zabudowy, kolor, a także sposób wentylacji.

Zapewniamy montaż na terenie całego kraju. W każdym przypadku cena i warunki realizacji zamówienia są uzgadniane indywidualnie.

 

basen i ogród zimowy zabudowy basenowe

Rodzaje zadaszeń

Zadaszenia stałe

Firma Ellegance wykonuje dla swoich Klientów stałe zabudowy i zadaszenia basenów. Jesteśmy w stanie wykonać pełną konstrukcję z elementami uchylnymi i przesuwnymi, jak również zamontować elektrycznie rozsuwany dach. Każdy projekt realizowany jest ściśle według indywidualnych potrzeb i wymogów Inwestora. Zapraszamy gorąco do współpracy.

Zadaszenia teleskopowe

Zajmujemy się także wykonawstwem teleskopowych zabudów basenów, których największym atutem jest mobilność. Mogą być swobodnie otwierane i przesuwane, tworząc komfortową przestrzeń do kąpieli zarówno w sezonie letnim, jak i w miesiącach charakteryzujących się niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.


 
 

ATRAKCYJNY SYSTEM RATALNY

Nasze atuty

  • finansowane nawet na  80 000 ,
  • okres spłaty nawet na 96 miesięcy.
  • bez poręczycieli,
  • bez zabezpieczeń hipotecznych,
  • bez wizyty w banku.
  • z niskim oprocentowaniem.
 

Historia 42 Historia 42
more