Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji
Ellegance Sp. z o.o.
Logo rzetelnej firmy
Logo ellegance

 

Ogrody zimowe z aluminium

 

 zabudowany taras ogród zumowy jako oaza zabudowa tarasu

 

Pozwalają na powiększenie przestrzeni domowej, a także na stworzenie strefy relaksu i kontaktu z naturą przez cały rok, niezależnie od pogody. Dzięki swojej odporności na warunki atmosferyczne i wytrzymałości, aluminiowy ogród zimowy może spełniać wiele funkcji. Tam, gdzie chcemy hodować rośliny: w oranżeriach czy palmiarniach, a więc w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, materiał ten jest najlepszym wyborem.

Jako producent ogrodów zimowych z aluminium możemy dla Państwa przygotować zarówno niewielkie konstrukcje, jak i liczące wiele metrów kwadratowych. Zapewniamy doskonałą szczelność, a także elegancki wygląd. Nasze warianty wzbogacają wygląd domu i zapraszają do odpoczynku w przeszklonym wnętrzu. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom w środku zawsze panuje optymalna temperatura, zarówno do relaksu, jak i dla hodowanych roślin.

Konstrukcje mogą stanowić zarówno powiększenie salonu, jak i oranżerię czy osłonę basenu. Szeroki wybór kształtów i dodatkowego wyposażenia pozwala dostosować je do każdego, wymarzonego sobie przez Państwa zastosowania. Jednocześnie warto od samego początku wybierać odpowiedni projekt pod kątem planowanego zastosowania dla konstrukcji.

Jeśli ogród zimowy z aluminium ma być wykorzystywany jako oranżeria, niepotrzebne jest mu dodatkowe ogrzewanie. Konstrukcja jest szczelna, temperatura wewnątrz nie spadnie poniżej pewnego poziomu. Roślinom nie grozi przemarznięcie. Jako producent podpowiadamy – to rozwiązanie poprawia też bilans cieplny budynku! Natomiast w przypadku, w którym przeszklenie ma stanowić powiększenie salonu lub osobną przestrzeń przeznaczoną do relaksu czy zabawy, ogrzewanie jest niezbędne.

 

1. Ogrody zimowe realizowane są z profili aluminiowych.
2. Profile stosowane do ogrodów zimowych, oranżerii i zadaszeń basenów są w kilku wersjach w zależności od strefy klimatycznej.
3. Wszystkie profile są w tzw. wersji ciepłej – z przegrodą termiczną. Jako producent stosujemy oczywiście także rozwiązania z profili bez przegrody termicznej - w sytuacji gdy nie są to pomieszczenia ogrzewane np. letnie zadaszenia basenów.
4. Zastosowane profile aluminiowe stanowią jeden ściśle ze sobą powiązany system.

Dzięki temu użytkownik może być pewny jego:
1. sztywności,
2. szczelności,
3. estetyki wykonania.

 

 

 

UWAGA!!!

Na rynku można spotkać producentów, którzy w swoich konstrukcjach stosują szereg różnych profili, które nie stanowią jednego systemu. W konsekwencji powoduje to często nieszczelność, brak estetyki wykonania, przemarzanie węzłów konstrukcyjnych, zmniejszenie okresu użytkowania i brak gwarancji.

 
 

ATRAKCYJNY SYSTEM RATALNY

Nasze atuty

  • finansowane nawet na  80 000 ,
  • okres spłaty nawet na 96 miesięcy.
  • bez poręczycieli,
  • bez zabezpieczeń hipotecznych,
  • bez wizyty w banku.
  • z niskim oprocentowaniem.
 

Historia 14 Historia 14
more