Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji
Ellegance Sp. z o.o.
Logo rzetelnej firmy
Logo ellegance

 

Ogrody zimowe z PCV

 

Można w nich hodować kwiaty i rzadkie rośliny. Można usiąść z książką i kubkiem ciepłej herbaty, by z osłoniętego wnętrza patrzeć na szalejącą na zewnątrz śnieżycę. Ogrody zimowe wykonane z PCV zagwarantują Państwu dziesiątki zastosowań i setki wspaniałych, relaksujących chwil.

Już na samym początku planowania warto zadać sobie pytanie: czy ogród zimowy ma pełnić funkcję przedłużenia salonu bądź stworzenia nowej przestrzeni do relaksu, czy też ma służyć jako oranżeria. W pierwszym przypadku konieczne jest zadbanie o ogrzewanie konstrukcji. Dzięki temu możliwe będzie komfortowe przebywanie w niej o każdej porze roku i przy każdych warunkach pogodowych. Produkowane przez nas warianty cechują się szczelnością, dzięki czemu nie ma obaw, że do środka wpadnie zimny wiatr, nic nie będzie też przeciekać.

Kiedy ogrody zimowe wykorzystujemy jako oranżerie PCV, ogrzewanie nie jest konieczne. Rośliny w środku nie przemarzną. Jako producent przypominamy Państwu, że taka ta poprawia bilans cieplny dla całego budynku!

Niezależnie od tego, czy chcecie powiększyć salon o część otwartą na naturę, czy może pragniecie hodować wymagające rośliny, ogrody zimowe spełnią każdy z Waszych planów. Oprócz dodatkowej przestrzeni, zarówno oranżerie z PCV, jak i zadaszenia tarasów stanowią imponujący dodatek do budynku. Sięgając po eleganckie meble, sprawią Państwo, że Wasz dom będzie robił wrażenie już z daleka.

Firma Ellegance współpracuje z jedynym dostawcą dachów do ogrodów zimowych z brytyjskiej firmy, pracującej na profilach PCV. System tych profili został stworzony z myślą o najpełniejszym wykorzystaniu standardowych profili okiennych i drzwiowych, a wysoka jakość materiałów gwarantuje konstrukcjom wspaniały wygląd, przy zachowaniu najwyższych parametrów technicznych. Ogrody zimowe tej technologii zapewniają naszym Klientom szczelność, wytrzymałość oraz trwałość konstrukcji.

Jako producent ogrodów zimowych PCV możemy zaproponować zróżnicowane kształty konstrukcji, o podstawach prostokątów, kwadratów, wieloboków czy okręgów, z dopasowanymi i przyciągającymi wzrok sufitami. Bez trudu razem z Państwem znajdziemy rozwiązanie najlepiej odpowiadające Waszym domom czy obiektom!

 

 

 

ogrody zimowe zabudowy tarasu zabudowy tarasowe

 

ogród ogrody zimowe

 

 
 

ATRAKCYJNY SYSTEM RATALNY

Nasze atuty

  • finansowane nawet na  80 000 ,
  • okres spłaty nawet na 96 miesięcy.
  • bez poręczycieli,
  • bez zabezpieczeń hipotecznych,
  • bez wizyty w banku.
  • z niskim oprocentowaniem.
 

Galeria Galeria
more