Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji
Ellegance Sp. z o.o.
Logo rzetelnej firmy
Logo ellegance

 

 

Pergole tarasowe aluminiowe


Proponujemy Państwu jeden z najnowszych modeli zadaszeń - pergole aluminiowe, które są bardzo solidne, a jednocześnie praktyczne i efektowne.

Główne przeznaczenie tych konstrukcji to zadaszenia dla hoteli, restauracji, kawiarni i ogródków piwnych. Pozwalają spożywać posiłki i napoje na zewnątrz, a jednocześnie ochronić się przed deszczem czy wiatrem.

Proponowane rozwiązanie doskonale sprawdza się również w prywatnych domach i willach. Przydomowe pergole tarasowe wpływają na stworzenie przytulnego, zacisznego miejsca, idealnego do odpoczynku i spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Najważniejszymi atutami prezentowanego rozwiązania jest bardzo estetyczny wygląd, trwałość (dzięki zastosowaniu aluminium) i funkcjonalność. Stanowi ono prawdziwą ozdobę każdej posesji, świetnie komponując się z otaczającą ją roślinnością i elementami dekoracyjnymi – donicami, fontannami, murkami itp.. Dla dodatkowego efektu można ozdobić konstrukcję kwiatami i pnącym bluszczem itd.. Możliwości w tym zakresie jest bardzo wiele.

Takie rozwiązanie to przyszłość w zadaszeniach tarasów i ich aranżacji.

 
 

ATRAKCYJNY SYSTEM RATALNY

Nasze atuty

  • finansowane nawet na  80 000 ,
  • okres spłaty nawet na 96 miesięcy.
  • bez poręczycieli,
  • bez zabezpieczeń hipotecznych,
  • bez wizyty w banku.
  • z niskim oprocentowaniem.
 

Historia 28 Historia 28
more