Ogrody zimowe Łomża

602 300 870

Zadzwoń teraz i skorzystaj z atrakcyjnej oferty
lub wyślij do nas wiadomość

DLACZEGO WARTO MIEĆ OGRÓD ZIMOWY?

W naszej części Europy klimat pozwala zaledwie tylko przez kilka miesięcy, tj. od maja do października, korzystać z otwartych tarasów i basenów, a wiec tylko około 6 miesięcy. Pozostałe pół roku to dni zwykle chłodne i często deszczowe. Dla normalnego funkcjonowania organizm ludzki potrzebuje dużo naturalnego światła i obcowania z naturą. Ogrody zimowe, oranżerie czy zabudowy tarasów pozwalają na taki komfort, szczególnie w okresie od października aż do kwietnia.

  ogrodzimowywarszawa  ogrodzimowygdynia

Dla hoteli, restauracji, pensjonatów ośrodków SPA i Wellness ogrody zimowe czy zabudowy tarasów stanowią dodatkową, bardzo atrakcyjną powierzchnię użytkową, którą można uzyskać zaledwie już w kilka tygodni. Średni czas oczekiwania na realizację to około 7 do 10 tygodni, a dla Pergoli tarasowych czas ten wynosi od około 3 do 6 tygodni.

  ogrodwojanow  ogrodHotelPisz  ogrodHotelPisz2

Ogrody zimowe, oranżerie, zabudowy tarasów, pergole tarasowe i zadaszenia tworzą wspaniały klimat do konsumpcji, rekreacji, itp. Zabudowując tarasy restauracji czy hoteli w formie ogrodu zimowego, uzyskujemy dodatkową, niebanalną, bardzo atrakcyjną przestrzeń gastronomiczno - rekreacyjną, która będzie zarabiać na siebie przez cały rok.

Proponowane przez Ellegance bogate rozwiązania, w zależności od typu konstrukcji, świetnie wpisują się w prawie każdy lokal gastronomiczny i jego funkcję oraz architekturę. Dla lokali gastronomicznych stosujemy specjalne systemy rozsuwanych ścian bocznych i dachów oraz cały system wentylacji i osłon przeciwsłonecznych.

Ogród zimowy na tarasie prywatnego domu, willi, rezydencji, także w budynkach wielorodzinnych na tarasach najwyższych kondygnacji, to możliwość wykorzystania go jako jadalnia, miejsce zabaw dla dzieci itp. To idealne miejsce dla relaksu czy do pracy.

 ogrodwarszawapietro1  ogrodwarszawapietro2  ogrodwarszawapietro3

Zabudowując prywatny basen przy hotelu, pensjonacie itp. mogą Państwo przedłużać sezon turystyczny lub też oferować swoje usługi przez cały rok. Zabudowany basen w formie ogrodu zimowego nie da się porównać ze zwykłym krytym basenem, gdyż podczas korzystania z basenu nie ma możliwości tak bliskiego obcowania z naturą, podziwiając wszystkie cztery pory roku, jak w basenie w ogrodzie zimowym. Basen w ogrodzie zimowym to niezapomniany klimat i relaks.

zabudowabasenu1  zabudowabasenu2  zabudowabasenu3 

 

Wszyscy nasi Klienci, którzy posiadają ogrody zimowe zgodnie twierdzą, że budowa ogrodu zimowego należała do jednej z Ich najważniejszych, dotychczasowych inwestycji i była spełnieniem MARZEŃ.

AKTUALNOŚCI

NEWSLETTER

Chcesz mieć dostęp do nowości oraz promocji jako pierwszy? Zapisz się do naszego newslettera.
Administratorem Państwa danych osobowych est Ellegance SP.Z.O.O z siedzibą w Łomży przy ul. Al. Legionów 120. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

KILKA SŁÓW O NAS

Ogrody zimowe Łomża

Ogrody zimowe - Producent Ellegance

Ellegance to specjalistyczna firma zajmująca się produkcją i montażem konstrukcji ogrodów zimowych, zadazeń tarasów, zabudów basenów, pergoli tarasowych, itp.

Na rynku działamy od 2001r. Na swoim koncie mamy setki realizacji  o różnym stopniu trudności od prostych rozwiązań do bardzo trudnych i skomplikowanych technicznie. Powierzchnie zabudowy wynoszą od kilkunastu do nawet kilkuset metrów kwadratowych.

Potencjał firmy Ellegance stanowią:

  • Nowoczesny park maszynowy
  • Komputerowe wspomaganie produkcji
  • Wyszkolona kadra inżynieryjno-techniczna
  • Własne, wyspecjalizowane grupy montażowe

Ellegance dziala na terenie całej Europy.

SKONTAKTUJ SIĘ
ZAMÓW KATALOG
ZOBACZ REALIZACJE

PROMOCJE

POLUB NAS NA FACEBOOK