Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji
Ellegance Sp. z o.o.
Logo rzetelnej firmy
Logo ellegance

 

Zadaszenia tarasów

 

 ogród zimowy zabudowa tarasu oranżeria

 

 

 

Ze względu na brak zadaszeń tarasów w polskim klimacie zaledwie kilka miesięcy tj. od maja do września możemy korzystać z otwartych tarasów, a więc tylko około 5 miesięcy. Pozostałe miesiące zwykle chłodne i często deszczowe.

Zabudowując istniejący taras w formie ogrodu zimowego można uzyskać dodatkową atrakcyjną powierzchnię użytkową do wykorzystania przez cały rok. Na okres wiosenno - letni stosujemy system rozsuwanych ścian, okien i drzwi. Po wykonaniu zadaszenia tarasu wielu z naszych Klientów decyduje się na zabudowę ścian bocznych dzięki czemu może powstać ogród zimowy.

 

Nasze rozwiązania ogrodów zimowych i zadaszeń tarasów w zależności od typu konstrukcji świetnie wpisują się w prawie każdy budynekjego architekturę i funkcję.  Ogrody zimowe, zabudowane tarasy możemy wykorzystywać do różnych celów np: jako miejsce do rekreacji i wypoczynku, powiększenie powierzchni gastronomicznych w restauracjach, pubach, biurach itp.

 

Proste konstrukcje zadaszeń tarasów mogą być wykonane we własnym zakresie przezKlienta gdyż do każdej dostawy dołączona jest instrukcja montażu.

 

 

 

 
 

ATRAKCYJNY SYSTEM RATALNY

Nasze atuty

  • finansowane nawet na  80 000 ,
  • okres spłaty nawet na 96 miesięcy.
  • bez poręczycieli,
  • bez zabezpieczeń hipotecznych,
  • bez wizyty w banku.
  • z niskim oprocentowaniem.
 

Historia budowy pewnego ogrodu zimowego

Historia 17 Historia 17