Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji
Systemy ogrodów zimowych Ellegance
Logo rzetelnej firmy
Logo ellegance

 

Zadaszenia tarasów

 

 ogród zimowy zabudowa tarasu oranżeria

 

 

 

Ze względu na brak zadaszeń tarasów w polskim klimacie zaledwie kilka miesięcy tj. od maja do września możemy korzystać z otwartych tarasów, a więc tylko około 5 miesięcy. Pozostałe miesiące zwykle chłodne i często deszczowe.

Zabudowując istniejący taras w formie ogrodu zimowego można uzyskać dodatkową atrakcyjną powierzchnię użytkową do wykorzystania przez cały rok. Na okres wiosenno - letni stosujemy system rozsuwanych ścian, okien i drzwi. Po wykonaniu zadaszenia tarasu wielu z naszych Klientów decyduje się na zabudowę ścian bocznych dzięki czemu może powstać ogród zimowy.

 

Nasze rozwiązania ogrodów zimowych i zadaszeń tarasów w zależności od typu konstrukcji świetnie wpisują się w prawie każdy budynekjego architekturę i funkcję.  Ogrody zimowe, zabudowane tarasy możemy wykorzystywać do różnych celów np: jako miejsce do rekreacji i wypoczynku, powiększenie powierzchni gastronomicznych w restauracjach, pubach, biurach itp.

 

Proste konstrukcje zadaszeń tarasów mogą być wykonane we własnym zakresie przezKlienta gdyż do każdej dostawy dołączona jest instrukcja montażu.

 

 

 

 
 

ATRAKCYJNY SYSTEM RATALNY

Nasze atuty

  • finansowane nawet na  80 000 ,
  • okres spłaty nawet na 96 miesięcy.
  • bez poręczycieli,
  • bez zabezpieczeń hipotecznych,
  • bez wizyty w banku.
  • z niskim oprocentowaniem.
 

Historia budowy pewnego ogrodu zimowego

Historia 44 Historia 44