Ogrody zimowe Łomża
Targi Gardenia 2019 w Poznaniu

W dniach 21-23 lutego mogli nas Państwo odwiedzić przy naszej ekspozycji na międzynarodowych targach ogrodniczych „Gardenia 2019” w Poznaniu. Niezmiernie cieszymy się bardzo dużym zainteresowaniem z Państwa strony. Mamy nadzieję, że wszystkie nawiązane kontakty przerodzą się w owocną współpracę. Podczas targów prezentowaliśmy Państwu aluminiową pergolę tarasową. Dla przypomnienia tym z Państwa z którymi udało się spotkać, oraz dla wszystkich zainteresowanych naszym produktem, przedstawiamy poszczególne elementy aluminiowej pergoli tarasowej.

Na prezentowaną konstrukcję składają się najnowocześniejsze systemy wykonane ze szkła i aluminium. Pierwszym z elementów jest dach, zbudowany z obrotowych paneli aluminiowych. System sterowany jest za pomocą pilota, dzięki czemu panele możliwe są do ustawienia pod wybranym przez Państwa kątem, chroniąc przed nadmiernym nasłonecznieniem. W momencie kiedy dach pergoli jest zamknięty, dzięki odpowiedniemu, wbudowanemu wewnątrz konstrukcji systemowi odprowadzania wody, staje się całkowicie wodoodporny. Istnieje możliwość zamontowania dodatkowych czujek, które reagują na wybrane czynniki atmosferyczne – deszcz lub wiatr.

 

Drugim elementem konstrukcji jest bezramowy system szkła przesuwnego. Dzięki jego zastosowaniu można ochronić się przed wiatrem lub deszczem, bez utraty widoku otaczającego nas pięknego ogrodu. Poszczególne elementy szkła zsuwają się dzięki czemu otrzymujemy bardzo szerokie światło przejścia. Szyby przesuwają się niezwykle lekko i cicho, w pozycji zamkniętej istnieje możliwość ich zablokowania.

Następną częścią składową, jest przesuwny system aluminiowych łamaczy światła. Podobnie jak w przypadku systemu szkła, poszczególne elementy przesuwają się. System ten nie tylko chroni przez wiatrem, deszczem i słońcem, ale także pozwala stworzyć bardzo klimatyczny nastrój.

Jedną ze ścian naszej pergoli pokrywa automatycznie zwijany materiałowy screen. Tak jak poprzednie elementy chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Sterowany na pilota pozwala wysunąć go do takiej pozycji jaka w danym momencie Państwu opowiada. Opuszczony do połowy, ochroni przed rażącymi promieniami, ale umożliwia wpuszczenie do śrdoka światła i świeżego powietrza.

Na ostatniej czwartej ścianie przedstawiamy automatyczny „gilotynowy” system szkła. Jest to absolutna nowość na rynku! Sterowany na pilota system szkła unosi poszczególne szyby do góry. Rozwiązanie to sprawdzi się idealnie przy zabudowach tarasów na wysokości. Dzięki możliwości sterowania i zatrzymania szyb w dowolnym momencie, można zapewnić w swoim ogrodzie zimowym idealną cyrkulację powietrza.

Całość konstrukcji dopełnia odpowiednie oświetlenie ledowe okalające ramę pergoli i punktowe w poszczególnych panelach dachowych. Również sterowane za pomocą pilota, pozwalają stworzyć klimat, na którym aktualnie Państwu zależy. Najjaśniejsze światło sprawdzi się idealnie do pracy lub zabawy, lekko przygaszone pozwoli uzyskać nastrój idealny dla relaksu.

Przedstawiony produkt to absolutna nowość na rynku. Konfiguracja zabudowy ścian jest absolutnie dowolna, wszystko zależy od tego jakie są Państwa indywidualne potrzeby. Jeżeli zastanawiacie się Państwo czy pergola tarasowa to najlepsze rozwiązanie dla Państwa ogrodu, zawsze służymy radą i pomocą. Aby uzyskać wstępną wycenę pergoli odpowiadającej Państwa wymaganiom, należy jedynie przesłać maila z podstawowymi wymiarami konstrukcji, informacją jakimi rodzajami zabudowy ścian są Państwo zainteresowani, oraz wskazaniem miejscowości planowanej realizacji. Pomocne dla nas jest również przesłanie kilku zdjęć miejsca w którym pergola ma zostać postawiona, z bliższej i dalszej perspektywy. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.