Drzwi przesuwne całoszklane – Systemy bezramowe

Drzwi przesuwne całoszkane  to innowacyjne rozwiązanie w świecie zabudowy tarasów i balkonów. Ich konstrukcja opiera się na użyciu szkła hartownego i bardzo lekkiej konstrukcji  prowadnic bez ram skrzydeł drzwiowych. Zabudowa tarasów w systemie drzwi przesuwnych całoszklanym  jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie przestrzeń i nowoczesny design. Dzięki szklanej konstrukcji zabudowa nabiera lekkości i nie ogranicza widoczności. Co więcej, system bezramowy całoszklany  odznacza się dużą funkcjonalnością.            Stopień zamknięcia może być dopasowany do potrzeb Klienta. Kiedy pogoda nie sprzyja spędzaniu czas na zewnątrz wszystkie panele można ułożyć w taki sposób aby stanowiły zamkniętą konstrukcje, natomiast kiedy świeci piękne słońce wszystkie szklane panel mogą zostać złożone w jeden pakiet i nie zabierać miejsca. W związku z tym, system bezramowy to funkcjonalności i estetyka wykonania w jedynym.

W ofercie Ellegance znajdą Państwo te innowacyjne rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z zakładką w ofercie na naszej stronie Systemy  bezramowe oraz odwiedzenia naszej galerii  a także obejrzenia filmu na YouTube Ellegance Systemy Bezramowe Ellegance należy do czołowych producentów – dostawców tego systemu w Polsce.

One Comment

  1. Cemile Durdu

    Добрый день. Я разговаривала с вами по телефону. Нам нужны для левой и правой стороны системы без Рамки. Стекла которые могут открываться. Терраса на улице высотой 230см. И шириной 436см. Сколько будет кто всё стоить ? Наш Город
    Cemile Durdu
    Hachmannstrasse 34
    33184 Altenbeken Germany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Make an Enquiry

Name
Surname
Email
Email
Select service
Select Date

Select Time

By signing and clicking Submit, you affirm you have read and agree to the Privacy Policy
and ёTerms of Use, and want to receive news.