Inspiracje do aranżacji wnętrza w ogrodach zimowych – Spełnij swoje marzenie

Ogrody zimowe jako pomieszczenia użytkowe mogą służyć do wielu funkcji i przeznaczenia.

Jako przeszklone powierzchnie mogą być użytkowane jako całoroczne miejsce wypoczynku lub też sezonowe jeżeli jest wykonane z profili bez termoizolacji.

A więc mogą to być pomieszczenia z przeznaczeniem na cele gastronomiczne, bankietowe, jako jadalnie w domach prywatnych, powiększenie powierzchni salonów, pokoje zabaw dla dzieci w przedszkolach, jako czytelnie w szkołach i uczelniach, jako salony rekreacyjne i sportowe, zabudowy basenów i SPA, jako recepcje, części biurowe a także palmiarnie, oranżerie itd.. 

Jak widać możliwości zastosowania ogrodu zimowego jest praktycznie nie ograniczona i zależy tylko od naszej wyobraźni.

W ogrodzie zimowym jako w przeszklonej powierzchni możemy podziwiać naturę przez  wszystkie pory roku. To wspaniała możliwość zbliżenia się do natury.

W zależności od wielkości może ona pełnić rolę strefy wypoczynku, gdzie oprócz książki i kubka ciepłej herbaty będziemy mogli obserwować iskrzący, śniegowy pejzaż.

Wieczorami – dzięki zastosowaniu przyjemnego i ciepłego oświetlenia – będzie to idealne miejsce na spotkania z przyjaciółmi lub rodzinne potyczki przy grach planszowych.

I nawet jeśli ogranicza nas powierzchnia tarasu to dobrze zaprojektowany ogród zimowy stanie się prawdziwą oazą, który powinien stylem nawiązywać do charakteru i architektury domu.

Może przybrać formę tropikalnej szklarni, która ociepli surowy i chłodny wizerunek zimy.

Z pewnością przyczyni się nie tylko do podniesienia walorów estetycznych wnętrza, ale również znacznie polepszy panujący w nim mikroklimat.

Pomysłów na aranżację ogrodu zimowego jest wiele. Ekskluzywny i elegancki, klasyczny i stylowy, kolorowy i „designerski” – ogród zimowy to Twój indywidualny pomysł.

Każda oranżeria staje się integralną częścią domu, niezależnie od tego jak ją urządzimy.

Choć posiadanie ogrodu zimowego nie jest standardem budowlanym to każdy kto zdecydował się na jego posiadanie docenia korzyści i czerpie satysfakcję z bycia użytkownikiem tej formy zabudowanej powierzchni użytkowej bez względu na jej przeznaczenie.

Zapraszamy do zainspirowania się aranżacjami ogrodów zimowych, które stworzyli nasi klienci.

Spełnij swoje marzenie o ogrodzie zimowym i zaplanuj wygląd własnej oranżerii.

Skontaktuj się z nami i całą resztą zajmiemy się my.

Make an Enquiry

Name
Surname
Email
Email
Select service
Select Date

Select Time

By signing and clicking Submit, you affirm you have read and agree to the Privacy Policy
and ёTerms of Use, and want to receive news.