Klimatyzacja w ogrodzie zimowym

Klienci, którzy zdecydowali się na ogród zimowy wykonany przez Ellegance, mogą liczyć na skorzystanie z dodatkowych udogodnień, jakie gwarantujemy w ramach wykonawstwa tego typu konstrukcji. Wnętrze wyposażymy w elementy, które z jednej strony zwiększają komfort przebywania w ogrodzie zimowym, a z drugiej mają wpływ na jego funkcjonalność. Do tych elementów należy między innymi klimatyzacja. Idealna temperatura w ogrodzie zimowym przez cały rok. Chcąc zapewnić wyższy komfort użytkowy ogrodów zimowych w tym okresie, oprócz wentylacji naturalnej i mechanicznej zaleca się instalację klimatyzatorów. Z uwagi na wysokie temperatury oraz poziom nasłonecznienia, jaki panuje w okresie od maja do września, warto zabezpieczyć się na wypadek zbyt wysokiej temperatury, jaka może panować wewnątrz we wskazanym okresie. Jest to szczególnie istotne w przypadku ogrodów zimowych w konstrukcji stałej.
Klimatyzacja w ogrodzie zimowym – dostępne rozwiązania.

Obecnie można wybierać spośród całego mnóstwa tego typu urządzeń. Są to m.in. klasyczne klimatyzatory montowane na ścianie budynku, ale nie tylko. Zachęcamy do stosowania takich rozwiązań, jak klimatyzatory podłogowe, a także urządzenia przenośne. Zwłaszcza to ostanie rozwiązanie należy do wygodnych i oszczędzających miejsce w ogrodzie zimowym. Coraz bardziej popularne jest również stosowanie klimatyzatorów z funkcją chłodzenia latem i ogrzewania w okresie zimowym.
Współpracujemy z kilkoma dostawcami klimatyzatorów, którzy obsługują naszych Klientów na terenie całej Polski. Możemy przygotować dokładnie taki system, który zostanie ściśle dopasowany do potrzeb konstrukcji. Służymy także naszą fachową poradą: podpowiemy, który rodzaj urządzenia okaże się najkorzystniejszy i jaki typ klimatyzacji zapewni optymalne warunki do przebywania w ogrodzie zimowym przez okrągły rok.

Make an Enquiry

Name
Surname
Email
Email
Select service
Select Date

Select Time

By signing and clicking Submit, you affirm you have read and agree to the Privacy Policy
and ёTerms of Use, and want to receive news.