Ogrody zimowe Łomża

Ellegance Residence

Wśród naszej ofert mamy Państwu do zaproponowania model Ellegance Residence. Prezentowana konstrukcja to wyjątkowe rozwiązanie, które należy do najbardziej ekskluzywnych w Europie. Charakteryzuje sie ono płaskim dachem na którym rozmieszczone są szklane świetliki o różnych kształtach. model ten nie tylko zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających, ale także wzbogaca walory estetyczne naszego domu. Pozwala zyskać nie tylko dodatkową przestrzeń użytkową, ale zwiększa wartość estetyczną naszej posiadłości. Przy zastosowaniu takiego rozwiązania, nie tylko utrzymamy otwartą, przeszkloną powierzchnię, ale także dzięki specjalnemu układowi świetlików nasz ogród będzie jedynym w swoim rodzaju i niepowtarzalny.

Niewątpliwym plusem tego rozwiązania jest to, iż można go montować w miejscach problematycznych, łukowych i przy niskich dachach, czyli w takich miejscach, gdzie zastosowanie jednego ze standardowych modelu może okazać się niemożliwe. Jest to model, który nie tylko może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla Państwa ogrodu zimowego ale także jest on bardzo funkcjonalny. Model ten z powodzeniem może być stosowany zarówno przy budynkach jednorodzinnych, willach ale także rezydencjach, dworach itp. dodając im niepowtarzalnego uroku i zwiększając ich wartość rynkową.

W naszej ofercie znajdują się nie tylko liczne standardowe modele, ale także takie które dopasujemy pod Państwa wymiary. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących tego czy na Państwa tarasie istnieje możliwość zaprojektowania ogrodu zimowego, serdecznie zachęcamy do kontaktu, zarówno drogą telefoniczną jak i mailową. Jesteśmy pewni, że rozwiejemy wszystkie Państwa wątpliwości.