Ogrody zimowe Łomża

Ogrody zimowe

Dzięki inwestycji w ogród zimowy nie tylko zyskamy dodatkową przestrzeń, ale także zwiększymy wartość rynkową naszego domu. Stanie się on także dzięki temu bardziej atrakcyjny wizualnie. Ogrody zimowe, chroniąc przed opadami deszczu, silnym wiatrem lub rażącymi promieniami słońca, są idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną korzystać z uroku tarasu niezależnie od pogody, czy pory roku. Umożliwiają stworzenie w szybkim czasie dodatkowej powierzchni użytkowej, na cele mieszkalne, do pracy, relaksu, odpoczynku itd. Można zagospodarować go w dowolny sposób, tworząc strefę która w najwyższym stopniu odpowiada Państwa potrzebom. dzięki odpowiedniemu doborowi mebli i roślin można w nim stworzyć oazę wyciszenia i spokoju, a dzięki przeszklonej konstrukcji pozostaje się w stałym kontakcie z otaczającą przestrzenią.

Ogród zimowy Niest?powo

Oferta Ellegance może zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Oprócz 150 typowych modeli ogrodów zimowych, które są możliwe do zastosowania przy większości budynków, wykonujemy także zamówienia w oparciu o indywidualne projekty. Każda konstrukcja jest obliczana do odpowiedniej strefy obciążenia śniegiem zgodnie z miejscem planowanego montażu. Wszystkie profile wykonane są z aluminium i są w tzw. wersji ciepłej – z przegrodą termiczną. Oczywiście stosujemy także rozwiązania z profili bez przegrody termicznej - w sytuacji gdy nie są to pomieszczenia ogrzewane np. letnie zadaszenia basenów. Zastosowane profile stanowią jeden ściśle ze sobą powiązany system. 

Ogród zimowy Bia?ystok

W przypadku większych konstrukcji  wykonujemy podkonstrukcje stalowe, które malowane są w kolorze konstrukcji aluminiowej. Zapewniamy pełną gamę kolorów według palety RAL. Na Państwa życzenie, konstrukcję możemy wykonać w tak zwanej strukturze drewna. Na dach i ściany stosujemy wszystkie rodzaje szkła które są dostępne w Europie. Każdy ogród zimowy może posiadać wentylację naturalną w formie okien dachowych i systemowych wywietrzników. 

Ogród zimowy ?om?a        

Czas realizacji zamówień wynosi od 6 do 8 tygodni od podpisania umowy. Przy zamówieniach specjalnych terminy i warunki są uzgadniane indywidualnie. projekty realizujemyna terenie całego kraju, jak również za granicą.

Ogród zimowy Pozna?

Cechą charakterystyczną ogrodów zimowych aluminiowych jest ich stabilność, szczelność i estetyka wykonania. Zapraszamy do oglądania naszych realizacji i skorzystania z oferty Ellegance!