Ogrody zimowe Łomża

Pergola aluminiowa

Aluminiowe pergole tarasowe

______________________________________

Proponujemy Państwu jeden z najnowszych modeli zadaszeń – aluminiowe pergole tarasowe, które są nie tylko wykonane w sposób bardzo staranny i wytrzymały, ale jednocześnie są praktyczne i efektowne.

Aluminiowa pergola tarasowa sprawdzi się zarówno jako zadaszenie prywatnego tarasu, ale można także śmiało zaproponować ją jako alternatywę zabudowy dla większych obiektów, takich jak hotele czy restauracje. Nowoczesność i estetyka jej wykonania zaspokoi najbardziej wymagających. 

 

Pergola aluminiowa 

Przydomowe aluminiowe pergole tarasowe przyczynią się do stworzenia przytulnego, zacisznego miejsca, idealnego do odpoczynku, oraz spędzania wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Można dzięki nim uzyskać strefę dedykowaną dla relaksu i odprężenia, w której przebywanie będzie czystą przyjemnością. Aluminiowa pergola tarasowa wykonana przy budynku usługowym, czy gastronomicznym nie tylko pozwoli stworzyć niepowtarzalny charakter, ale też będzie bardzo praktycznym dodatkiem do naszego lokalu. Pozwoli gościom przebywać w ogródku, lub na tarasie, bez względu na niekorzystne warunki atmosferyczne. Chroniąc przed wiatrem, słońcem lub rażącymi promieniami słońca, zapewnia stały dostęp do świeżego powietrza. 

Pergola aluminiowa 

Najważniejszymi atutami prezentowanego rozwiązania jest bardzo estetyczny wygląd, trwałość (dzięki zastosowaniu aluminium) i funkcjonalność. Stanowi ono prawdziwą ozdobę każdej posesji, świetnie komponując się z otaczającą ją roślinnością i elementami dekoracyjnymi – donicami, fontannami, murkami itp.. Dla dodatkowego efektu można ozdobić konstrukcję kwiatami i pnącym bluszczem itd.. Możliwości w tym zakresie jest bardzo wiele.

Pergola tarasowa aluminiowa

Takie rozwiązanie to przyszłość w zadaszeniach tarasów i ich aranżacji.

______________________________________

 

 

Szeroki wybór pergoli lamelowych i tkaninowych

____________________________________

Pergole tarasowe aluminiowe są nowoczesną alternatywą dla standardowych altan i zadaszeń, cieszącą się olbrzymią popularnością. Chroniąc przed deszczem, wiatrem, słońcem i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, pozwalają zrelaksować się i odprężyć. Otwartość konstrukcji daje poczucie bliskiego kontaktu z naturą, stwarzając jednocześnie prywatny i przytulny nastrój. Dzięki nowoczesnym systemom, zaproponowane rozwiązanie, zapewnia stały dostęp do świeżego powietrza. Szeroki wybór materiałów, zarówno tych konstrukcyjnych jak pokrycia dachu, zapewni Państwu maksymalne spersonalizowanie inwestycji, doskonale dopasowanej do Państwa potrzeb i gustu.

____________________________________

 

 

 

Pergole lamelowe
Pergole tkaninowe