Ogrody zimowe Łomża

Systemy bezramowe

System przesuwny całoszklany bezramowy cieszy się stale rosnącym powodzeniem. Ze względu na swoją konstrukcję stosowany jest jako sezonowa zabudowa i osłona przed wiatrem lub deszczem, zarówno w ogrodach zimowych, jak i pergolach. Skutecznie ochrania przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, pozostawiając konstrukcji jej otwarty charakter. Bez najmniejszego problemu możemy w dalszym ciągu cieszyć się urodą otaczającego nas ogrodu. System bezramowy daje nam poczucie stałego kontaktu z naturą.

 

System bezramowy Tuchonie

W zależności od rodzaju zabudowy zróżnicowana jest szerokość skrzydeł. Skrzydła mogą być dowolnie otwierane/przesuwane na lewą lub prawą stronę. Przy całkowitym otwarciu, otrzymujemy bardzo szerokie światło przejścia. Jest to cenne w sezonie letnim, kiedy to zależy nam na stałym dostępie do świeżego powietrza, a taras i ogród mogą stworzyć jedną całość. A w razie niepogody dadzą schronienie.

Jako dodatkowe uszczelnienie w drzwiach mogą być stosowane silikonowe bezbarwne uszczelki lub szczotki. Na życzenie Klienta stosowane są dodatkowe zamknięcia na zamek, lub zatrzask. Jednakże z uwagi na rodzaj konstrukcji tych drzwi, zamek nie chroni przed włamaniem, a jedynie zabezpiecza przed dostępem osób postronnych.

Poszczególne szyby systemu przesuwają się bardzo lekko i zaskakująco cicho. Ramy systemu wykonane są z aluminium. Ten niezwykle trwały materiał jest odporny na niekorzystnie wpływające warunki pogodowe. 

 

 

System bezramowy Tuchonie

Podobnie jak w systemach ramowych tak i w systemie bezramowym dolne i górne prowadnice oraz konstrukcja mocowania szyb mogą być w dowolnym kolorze z palety RAL.