Ogrody zimowe Łomża

Usługi dodatkowe

Aranżacja  wystroju wnętrz ogrodów zimowych 

Aranżacja wnętrza, to sprawa bardzo indywidualna, zależna od osobistego gustu i stylu. Jeśli jednak mieliby Państwo wątpliwości co do tego w jaki sposób urządzić dodatkową przestrzeń, lub jakie meble i dodatki sprawdzą się w tej sytuacji najlepiej, służymy radą. Pozostajemy również w stałym kontakcie z licznymi dekoratorami wnętrz, którzy  w fachowy sposób pomogą w zagospodarowaniu ogrodu zimowego. 

Niewątpliwie, aby ogród zimowy, z martwej stalowej konstrukcji, stał się klimatyczny i przytulny wymaga odpowiedniej aranżacji. Ogrody zimowe, dzięki swojej prostocie i uniwersalności może być urządzony wedle własnego gustu. Przeznaczenie pozyskanej przestrzeni, może być bardzo szerokie – od powierzchni do pracy przez taką, przeznaczoną do zabawy, aż po oazę dedykowaną dla spokoju i relaksu.

Razem z ofertą przesyłamy Państwu każdorazowo liczne zdjęcia z naszych realizacji, które z łatwością mogą służyć dla Państwa jako inspiracja dla zagospodarowania ogrodu zimowego.  

 

 

wn?trze ogrodu zimowego wn?trze ogrodu zimowego

 

Montaż 

Ellegance dysponuje własnymi wyszkolonymi bardzo dobrze wyposażonymi brygadami montażowymi, które potrafią zamontować zarówno konstrukcję prostą jak i bardzo skomplikowaną technicznie.

Po zakończeniu każdego montażu dokonywany jest przegląd każdego ogrodu zimowego, sprawdzana jest jakość, sprawność zamków, szczelność dachu itd.. Każdy Klient otrzymuje pisemną Kartę gwarancyjną. W zależności od warunków umowy/zamówienia w ramach montażu wykonywane są obróbki blacharskie połączeń ze ścianą budynku, z fundamentem lub płytą tarasu.

Często Klienci poszukując na rynku najtańszych rozwiązań zapominają o profesjonalnym montażu , który jest tak samo ważny jak rodzaj zastosowanych profili, szkła itd.. Dla Klientów którzy chcą montażu dokonał we własnym zakresie przygotowujemy indywidualnie pakiet rysunków, schematów połączeń, zdjęcia i inne opisy, tak aby ułatwić Państwu ten proces w możliwie maksymalnym stopniu. 

                                        

Systemy przeciwsłoneczne
Ogrzewanie
Klimatyzacja
Oświetlenie
Roboty budowlane
Projektowanie