Ogrody zimowe Łomża

Zabudowy basenów

Polski klimat nie pozwala na korzystanie z otwartych basenów przez cały rok. Proponujemy Państwu system zabudowy basenu, który może przedłużyć okres korzystania z otwartego basenu od kwietnia aż do października (wersja tzw. "zimna"), lub zabudowy basenów pozwalające na korzystanie z nich przez cały rok w tzw. wersji "ciepłej".

 zabudowa basenu Zabudowa basenu Zabudowa basenu

Do największych zalet, którymi charakteryzują się nasze zadaszenia basenów zaliczają się:

- możliwość skutecznego zapobiegnięcia zanieczyszczeniom wody i łatwiejsze utrzymywanie czystości;

- ograniczenie skutków parowania wody;

- wzrost temperatury wody, dzięki wykorzystaniu energii słonecznej;

- wzrost bezpieczeństwa wokół obiektu, zmniejszenie ryzyka przypadkowego upadku do wody;

- solidna i wytrzymała konstrukcja;

 - niższe koszty ogrzewania wody oraz mniejsze zapotrzebowanie na użycie środków chemicznych do podtrzymania jej jakości.

 

Zabudowa teleskopowa Zabudowa teleskopowa  Zabudowa teleskopowa

Najważniejszym atutem jest jednak możliwość odbycia kąpieli nawet przy niesprzyjającej pogodzie, kiedy mamy do czynienia z deszczem, porywistym wiatrem czy niską temperaturą na zewnętrzną. Będą Państwo w stanie przedłużyć sezon kąpielowy i dłużej cieszyć się możliwością skorzystania z basenu. W naszej ofercie dostępne są stałe zadaszenia basenów oraz konstrukcje teleskopowe, które z łatwością można otworzyć w przypadku pięknej, słonecznej pogody.

Zabudowa basenu Zabudowa basenu Zabudowa basenu

 

Propozycję zabudowy basenu, kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, którzy pragną korzystać ze swojego przydomowego basenu, niezależnie od pogody, jak i do właścicieli hoteli, którzy chcieliby umożliwić swoim gościom, wodne kąpiele nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Nawet największe rozmiary konstrukcji nie są dla nas przeszkodą.

Zabudowa basenu, to nie tylko aspekty praktyczne i możliwość wodnych zabaw przez cały rok, to również idealny sposób na zwiększenie rynkowej wartości Państwa nieruchomości. 

Dzięki dodatkowej aranżacji wnętrza, poprzez dobranie odpowiedniego umeblowania i roślinności, możemy stworzyć miejsce, w którym czystą przyjemnością, będzie spędzanie czasu wolnego. Pozwoli nam on nie tylko odpocząć się i zrelaksować, ale także zadbać o kondycję fizyczną przez cały rok. 

 

Zabudowy stałe
Zabudowy teleskopowe