Ogrody zimowe Łomża

Teleskopowe zabudowy basenów

Jeżli nie potrzebujemy całorocznej zabudowy basenu to idealnym rozwiązaniem jest jej wersja teleskopowa z profili aluminiowych bez termoizolacji. Chroni ona dzieci i zwierzęta domowe przed przypadkowym wpadnięciem do basenu, a jesienią skutecznie osłania przed zanieczyszczniem opadającymi liśćmi. Jest to także dodatkowa ochrona przed wychłodzeniem się wody w basenie w nocy lub w chłodne dni. Co prawda ze względu na profile bez termoizolacji, nie jest to pełne zabezpieczenie ale na pewno zwiększa możliwość utrzymania wyższej temperatury wody w basenie.  Zabudowy basenów mogą mieć różne kształty i wysokości w zależności od potrzeb Klientów. 

Zabudowa basenu teleskopowa

W swojej ofercie posiadamy dwa rozwiązania otwierania/zamykania zabudowy basenowej: bez aluminiowych prowadnic (co zwiększa estetykę po złożeniu segmentów zabudowy), oraz z aluminiowymi prowadnicami.

Zabudowa basenu teleskopowa

Porkycie dachu wykonane jest z poliwęglanu komorowego lub poliwęglanu litego bezbarwnego. 

W systemie przesuwnym teleskopowym możemy też wykonywać zabudowy/zadaszenia tarasów zarówno przy domach indywidualnych jak i dla hoteli, restauracji, kawiarni itp. 

Zabudowa teleskopowa Zabudowa basenu

Zabudowa basenu teleskopowa Zabudowa basenu teleskopowa