Ogrody zimowe Łomża

Zabudowy tarasów

https://wwZabudowując istniejący taras w formie ogrodu zimowego można uzyskać dodatkową atrakcyjną powierzchnię użytkową do wykorzystania przez cały rok. Na okres wiosenno - letni stosujemy system rozsuwanych ścian, okien i drzwi. Przy korzystnej pogodzie nasz zabudowany taras, będzie stanowił integralną część otaczającego ogrodu, a w razie pogorszenia warunków atmosferycznych, będziemy bezpieczni przed ewentualnym deszczem lub wiatrem.

Inwestycję możemy realizować z podziałem na etapy. Po wykonaniu zadaszenia tarasu wielu z naszych Klientów decyduje się na zabudowę ścian bocznych. Jeśli zajdzie taka potrzeba, konstrukcję można uzupełnić o bezramowy szklany system przesuwny, wysuwany elektrycznie materiałowy screen lub przesuwny aluminiowy system łamaczy światła. W taki sposób można z zadaszenia tarasu stworzyć zamkniętą konstrukcję.

 

 

Zabudowa tarasu w Lublinie

Nasze rozwiązania ogrodów zimowych i zadaszeń tarasów w zależności od typu konstrukcji świetnie wpisują się w prawie każdy budynek – jego architekturę i funkcję. Dzięki bardzo szerokiej ofercie dostępnych modeli i rozwiązań, a także dzięki dowolności w kwestii doboru koloru, nasze realizacje idealnie komponują się z istniejącą zabudowę. Ogrody zimowe, zabudowane tarasy możemy wykorzystywać do różnych celów np: jako miejsce do rekreacji i wypoczynku, powiększenie powierzchni gastronomicznych w restauracjach, pubach, biurach itp. 

Na swoim koncie mamy zarówno liczne realizacje dla klientów indywidualnym jak również wiele takich, na które zdecydowali się właściciele hoteli lub restauracji. Projekty realizujemy na terenie całej Polski. W razie wątpliwości jaki rodzaj zabudowy tarasu sprawdzi się u Państwa najlepiej, służymy fachową pomocą i poradą. Zachęcamy zarówno do kontaktu mailowego jak i telefonicznego. Nasze długoletnie doświadczenie w branży pozwoli znaleźć rozwiązanie dopasowane do Państwa oczekiwań. jeżeli potrzebujecie Państwo konsultacji na miejscu planowanej inwestycji, wystarczy zadzwonić z prośbą o przyjazd w sprawie konsultacji. Podczas wizyty zebrane zostaną pomiary, oraz zdjęcia, na podstawie których przygotowana zostanie oferta.

 

Zabudowa tarasu Warszawa

Proste konstrukcje zadaszeń tarasów mogą być wykonane we własnym zakresie przez Klienta gdyż do każdej dostawy dołączona jest instrukcja montażu. Montaż zrealizowany może zostać przez jedną z naszych fachowych brygad montażowych na terenie całego kraju.