Ogrody zimowe Łomża

Zadaszenia tarasów

W polskim klimacie z otwartych tarasów możnemy korzystać bardzo krótko, zaledwie od maja do września. Pozostałe miesiące są chłodne i często deszczowe. Dlatego też wiele osób decyduje się na zadaszenie tarasu z możliwością zabudowy ścian bocznych. Konstrukcje stałych zadaszeń są wykonane z aluminium.

Zadaszenie tarasu Rusiec

Zadaszenia tarasów mogą być klasyczne jednospadowe - tak jak typowe modele ogrodów zimowych, ale także bardziej skomplikowane - w wersji na zamówienie Klienta. Podobnie jak ogrody zimowe, zadaszenia mogą być architektonicznie dostosowane do bryły budynku aby komponowały się w jedną całość.

Zadaszenie tarasu Marki

Zadaszenia mogą być wykonane:

  • z profili bez termoizolacji, i wówczas po zabudowaniu ścianami tworzymy ogród letni - sezonowy, w tym przypadku doskonale sprawdzają się zabudowy ścian w systemie bezramowym tzw. całoszklane

zadaszenie z systemem bezramowym zimne

  • z profili tzw.ciepłych z termoizolacją wówczas po zabudowaniu ścian może stanowić całoroczny ogród zimowy.

ogród zimowy ca?oroczny

Pokrycie zadaszenia może stanowić szkło, poliwęglan z dwustronną powłoką UV oraz panele pełne typu sandwich z dwustronną blachą aluminiową i pianką poliuretanową wewnatrz. Kolorystyka do wyboru według palety Ral, a także ze strukturą drewna.