Nasze realizacje

Nasze realizacje

W ofercie Ellegance znajdują się produkty takie jak ogrody zimowe, zabudowy tarasów i basenów, zadaszenia nad wejścia itp. Każdy z naszych projektów jest indywidualnie wyceniany i dostosowywany do potrzeb i upodobań klienta. Pragniemy nieustannie rozwijać naszą działalność, również na rynkach zagranicznych, dlatego stale pracujemy nad wdrażaniem nowych udoskonaleń oraz dopasowywaniem naszej oferty również do trendów europejskich.

Z naszych usług korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale także właściciele renomowanych hoteli oraz restauracji. Przykładem są realizacje dla obiektu Corona w Łodzi oraz dla Hotelu Alpin w Szczyrku.

Montujemy również atrakcyjnie prezentujące się ogrody zimowe na piętrze – zlecenia tego typu wykonywaliśmy między innymi w Warszawie oraz w Gdyni.

Przeglądając poniższą galerię warto również zwrócić uwagę na zabudowy basenów. Znajdują się tutaj zarówno przykłady konstrukcji stałej, jak i teleskopowej.

Zapraszamy do przejrzenia galerii oraz aktualnej oferty. Prezentowane zdjęcia są jedynie niewielką częścią naszych realizacji, jeżeli potrzebowaliby Państwo zaczerpnąć więcej motywacji w kwestii konkretnego modelu ogrodu zimowego, lub określonej zabudowy ścian, zachęcamy do indywidualnego kontaktu. Wśród naszej, gromadzonej przez wiele lat bazy zdjęć ze zrealizowanych projektów, z pewnością odnajdziemy interesujące Państwa ujęcia. W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy dla Państwa dostępni telefonicznie i mailowo.

 

+48 602 300 870

Zadzwoń teraz i skorzystaj z atrakcyjnej oferty lub wyślij do nas wiadomość​

Make an Enquiry

Name
Surname
Email
Email
Select service
Select Date

Select Time

By signing and clicking Submit, you affirm you have read and agree to the Privacy Policy
and ёTerms of Use, and want to receive news.