O nas

O nas

Szanowni Państwo ,

Bardzo dziękuję, że zechcieli Państwo odwiedzić naszą stronę internetową. Zapraszam Państwa do zapoznania się z firmą Ellegance , jej ofertą oraz informacjami na temat ogrodów zimowych , zadaszeń tarasów , pergoli tarasowych, zabudów basenów itd..

Branżą ogrodów zimowych Ellegance zajmuje się już około 15 lat. Ellegance nie jest firmą okienną z dodatkiem ogrody zimowe lub pergole tarasowe. To nasza główna domena produkcji. Taki charakter działalności pozwala na wysoką specjalizację i wypracowanie bardzo atrakcyjnej oferty szytej na miarę oczekiwań każdego naszego Klienta.

Na dzień dzisiejszy Ellegance zbliża się już do prawie 700 realizacji. Z tak dużej ilości realizacji wynika budowane przez lata nasze doświadczenie.  Należymy do ścisłej czołówki firm w tej branży w Polsce. Wykonujemy konstrukcje od banalnie dla nas prostych po bardzo trudne i skomplikowane technicznie, które często mają nawet po kilkaset metrów kwadratowych powierzchni . Od prostego zadaszenia tarasu przy domu jednorodzinnym po super wyszukane konstrukcje przy willach, rezydencjach , pałacach, przy hotelach, restauracjach , całoroczne zabudowy basenów itp..

Swoją wysoką pozycję na rynku zawdzięczamy zaangażowaniu całej Załogi, bardzo konsekwentnej ciężkiej pracy, oraz świetnie wyszkolonym Współpracownikom – Zespołowi który jest otwarty na coraz to nowe wyzwania podejmując je z prawdziwą pasją.

Mamy też świadomość ile jeszcze jest przed nami zadań aby dalej usprawniać poszczególne procesy organizacyjne w firmie i cały czas pracować nad innowacyjnością naszej oferty.

Naszym marzeniem jest aby Ellegance była firmą innowacyjną , by móc spełniać nawet najbardziej wyszukane pomysły i oczekiwania naszych Klientów. Nie jeden raz w naszej historii było nam miło, gdy Klient który wrócił z wakacji gdzieś z końca świata widział tam jakieś rozwiązanie np. w hotelu czy restauracji i chciałby mieć je tutaj u siebie w Polsce. Gdy zwraca się z tym do nas to bardzo chętnie bierzemy się za rozwiązanie jego problemu. Można tylko sobie wyobrazić radość tego Klienta i naszych Współpracowników gdy uda się nam spełnić te oczekiwanie , rozwiązać problem. Przywodzi to na myśl znany slogan Polak potrafi , lub Polak też potrafi. Naprawdę my Polacy nie mamy się już na świecie czego wstydzić jeśli chodzi o technologie, rozwiązania techniczne itd.. Na polskim rynku w wielu innych branżach są już setki a może i tysiące przykładów takich firm.

Dewizą Ellegance jest również posiadanie bardzo atrakcyjnej i komplementarnej z punktu oczekiwań Klienta ofertę . Każdego dnia o tym myślimy i krok po kroku zmierzamy w tym kierunku. Pragniemy też , aby każdy Klient , który składa zamówienie w firmie Ellegance czuł się bezpiecznie i był pewny tego, że nie zostanie mu na siłę wciśnięte rozwiązanie, które nie spełni jego oczekiwań i z którego nie będzie wypełni zadowolony. Prawdą jest to że, około 90 % Klientów tak na prawdę nie wie jakim parametrom technicznym , fizycznym itd.. ma odpowiadać Jego ogród zimowy. Na pewno wie tyle, żeby w zimie nie było tam zimno a latem nie było wewnątrz tropiku i temperatury 50 stopni i więcej. Z tego względu oddaje się w nasze ręce i obdarza nas swoim zaufaniem, a my jesteśmy zobowiązani aby deklaracje i obietnice złożone podczas pozyskiwania Klienta pokrywały się z nasza realizacja. Często firmy które mają zbyt mało zamówień obiecują wszystko o co prosi Klient a potem nie są w stanie tego zrealizować. Aby zdobyć Klienta walczą tylko ceną , potem zmuszeni stosować tanie niesprawdzone materiały do produkcji i montażu.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z całą naszą ofertą zawartą na naszej stronie www.elegance.pl ale także na Facebook i Instagram.

Z poważaniem

W imieniu całej Załogi Ellegance

Jan Mieczkowski

+48 602 300 870

Zadzwoń teraz i skorzystaj z atrakcyjnej oferty lub wyślij do nas wiadomość​

Make an Enquiry

Name
Surname
Email
Email
Select service
Select Date

Select Time

By signing and clicking Submit, you affirm you have read and agree to the Privacy Policy
and ёTerms of Use, and want to receive news.