Ogrody zimowe

Ogrody zimowe

Nasze ogrody zimowe to solidne wykonanie, wysoka jakość produkowanych materiałów oraz własne doświadczone ekipy montażowe oraz kompleksowa obsługa i doradztwo.

Jesteśmy eskpertami w swojej branży od wielu lat zajmujemy się produkowaniem i projektowaniem ogrodów zimowych. Mamy tysiące zadowolonych klientów w całej Polsce. Nasze realizacje spełniają wszystkie normy.

Ogród zimowy chroni przed opadami deszczu, silnym wiatrem lub rażącymi promieniami słońca. Nasze ogrody zimowe cechuje stabilność, szczelność oraz estetyka wykonania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną korzystać z uroku tarasu niezależnie od pogody czy pory roku. Ogród zimowy w szybkim czasie zmienia wygląd naszego domu, dodaje mu uroku oraz stwarza dodatkową przestrzeń użytkową mieszkalną, do pracy, relaksu, odpoczynku czy pielęgnowania roślin. Sam decydujesz o tym w jaki sposób zagospodarujesz swój ogród zimowy mogąc stworzyć taką strefę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Dzięki odpowiedniemu doborowi mebli i roślin można w nim stworzyć oazę wyciszenia i spokoju, a dzięki przeszklonej konstrukcji pozostaje się w stałym kontakcie z otaczającą przestrzenią.

Dzięki inwestycji w ogród zimowy zyskujesz nie tylko dodatkowa przestrzeń, ale także zwiększasz wartość rynkową swojej nieruchomości, a przede wszystkim wartość wizualną.

Zalety ogrodów zimowych

Relaks na zewnątrz o każdej porze roku w przyjemnych warunkach? Wszystko jest możliwe. Ogrody zimowe zapewniają relaks w otoczeniu roślin i w promieniach słońca, który może odbywać się w dowolnym czasie – także wówczas, gdy poza przeszkloną konstrukcją panuje chłód i słota.

To oczywiście jedna z licznych zalet proponowanego przez nas rozwiązania. W ogrodzie zimowym możesz spędzać czas tak, jak lubisz dzięki dodatkowej przestrzeni. Zdecyduj, jaką rolę będzie pełnił i skup się na tym, aby stworzyć w jej obrębie atmosferę idealną do spędzania wolnego czasu. Oszklona konstrukcja zostaje ocieplona oraz dostosowana do całorocznego użytku. Dzięki temu możesz stworzyć w niej przestronny salon, uroczą werandę lub pomieszczenie pełne egzotycznych roślin.

To wciąż nie wszystko. Zalety ogrodów zimowych wiążą się także z samą konstrukcją. Wyobraź sobie dom, z którego wyrasta dodatkowe, w pełni oszklone pomieszczenie. Trudno wskazać wszystkie walory użytkowe, jakie towarzyszą takiemu rozwiązaniu. Bez wątpienia jednak jest to świetny pomysł na to, aby podnieść wartość wizualną nieruchomości.

Budowa ogrodów zimowych – dlaczego warto?

Dodatkowa przestrzeń do wykorzystania w domu lub ogrodzie to wartość sama w sobie ze względu na szerokie możliwości aranżacyjne. Chcąc zyskać nieco swobody, najczęściej decydujemy się na budowę tarasu lub altany. Dzięki nim możemy w nieskrępowany sposób wypoczywać na zewnątrz… dopóki pozwala na to pogoda. Z chwilą, gdy zaczyna padać lub wiać, trzeba się schować. Czy wiesz, że nie musi tak być? Taras lub altanka to oczywiście znakomite konstrukcje, pozbawione są jednak tego, co posiadają ogrody zimowe.

Dodatkowe pomieszczenie o niezwykłej estetyce wykonania, w którym możesz przebywać przez cały rok – budowa ogrodów zimowych to naprawdę dobra inwestycja. Szczelne i stabilne konstrukcje, wykonane z wysokiej jakości materiałów i przytwierdzone do budynku dają możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Budowla może posłużyć jako dodatkowe pomieszczenie, pełnić rolę werandy lub miejsca przeznaczonego do uprawy roślin. Może także przeobrazić się w całoroczny taras lub altanę ogrodową – jedna konstrukcja łączy więc kilka funkcji, a Tobie daje mnóstwo swobody w planowaniu przestrzeni.

Ogród zimowy Niestępowo

Oferta Ellegance może zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Oprócz 150 typowych modeli ogrodów zimowych, które są możliwe do zastosowania przy większości budynków, wykonujemy także zamówienia w oparciu o indywidualne projekty. Każda konstrukcja jest obliczana do odpowiedniej strefy obciążenia śniegiem zgodnie z miejscem planowanego montażu. Wszystkie profile wykonane są z aluminium i są w tzw. wersji ciepłej – z przegrodą termiczną. Oczywiście stosujemy także rozwiązania z profili bez przegrody termicznej – w sytuacji gdy nie są to pomieszczenia ogrzewane np. letnie zadaszenia basenów. Zastosowane profile stanowią jeden ściśle ze sobą powiązany system. 

Ogród zimowy Białystok

W przypadku większych konstrukcji  wykonujemy podkonstrukcje stalowe, które malowane są w kolorze konstrukcji aluminiowej. Zapewniamy pełną gamę kolorów według palety RAL. Na Państwa życzenie, konstrukcję możemy wykonać w tak zwanej strukturze drewna. Na dach i ściany stosujemy wszystkie rodzaje szkła które są dostępne w Europie. Każdy ogród zimowy może posiadać wentylację naturalną w formie okien dachowych i systemowych wywietrzników. 

Ogród zimowy Łomża        

Czas realizacji zamówień wynosi od 6 do 8 tygodni od podpisania umowy. Przy zamówieniach specjalnych terminy i warunki są uzgadniane indywidualnie. projekty realizujemyna terenie całego kraju, jak również za granicą.

Ogród zimowy Poznań

 Zapraszamy do oglądania naszych realizacji i skorzystania z oferty Ellegance! 

+48 602 300 870

Zadzwoń teraz i skorzystaj z atrakcyjnej oferty lub wyślij do nas wiadomość​

Make an Enquiry

Name
Surname
Email
Email
Select service
Select Date

Select Time

By signing and clicking Submit, you affirm you have read and agree to the Privacy Policy
and ёTerms of Use, and want to receive news.