Ogrzewanie

Ogrzewanie

Jest ono jednym z głównych elementów wyposażenia każdego ogrodu zimowego przeznaczonego do całorocznego użytkowania, dzięki któremu będzie można utrzymać optymalną, najbardziej odpowiadającą Państwu temperaturę. W ciepłej i domowej atmosferze będzie można cieszyć się urokami otaczającego ogrodu w zimowym wydaniu. Możliwości ogrzewania ogrodu zimowego jest wiele, a przy ich wyborze należy kierować się tym jaką rolę ma pełnić otrzymane dodatkowe pomieszczenie. Do dostępnych metod ogrzewania ogrodu zimowego należą między innymi: 

  • Ogrzewanie kominkowe – zastosowanie kominka w ogrodzie zimowym jako źródła ciepła to coraz bardziej popularna forma ogrzewania. Dodatkowo kominek zapewnia wnętrzu niepowtarzalny charakter i klimat, nadając pomieszczeniu określony styl. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów kominków w zależności od wydajności, rodzaju  opału, sposobu dystrybucji ciepła oraz samego wyglądu.  

Ogrzewanie kominkowe

  • Ogrzewanie podłogowe – ogrzewanie podłogowe należy do jednych z najbardziej popularnych sposobów ogrzewania. Może być wykonane jako ogrzewanie wodne, które wymaga podłączenia do istniejącej instalacji ogrzewającej budynek lub z wykorzystaniem elektrycznych mat grzewczych.  Spośród dostępnych metod grzewczych jest to rozwiązanie najbardziej dyskretne i niezajmujące wolnej przestrzeni.  

Maty grzewcze

  • Ogrzewanie tradycyjne (grzejniki) – ten sposób ogrzewania jest nadal powszechnie stosowany do ogrzewania ogrodów zimowych. Grzejniki mogą być instalowane przy ścianie budynku lub wzdłuż ścian bocznych ogrodu zimowego. 

Grzejnik w ogrodzie zimowym Grzejniki w ogrodzie zimowym

 

  • Nagrzewnice podłogowe – to również bardzo popularny i skuteczny sposób na ogrzanie ogrodu zimowego. Zaletą tego sposobu ogrzewania są nagrzewnice układane w specjalnym kanale w podłodze wzdłuż ścian bocznych ogrodu zimowego. Nie zajmują powierzchni, mają łatwy dostęp oraz grzeją ściany boczne ogrodu zimowego z bliskiej odległości tworząc swoistą kurtyną ciepłego powietrza.

Nagrzewnice podłogowe

+48 602 300 870

Zadzwoń teraz i skorzystaj z atrakcyjnej oferty lub wyślij do nas wiadomość​

Make an Enquiry

Name
Surname
Email
Email
Select service
Select Date

Select Time

By signing and clicking Submit, you affirm you have read and agree to the Privacy Policy
and ёTerms of Use, and want to receive news.