Pergole tkaninowe

Pergole tkaninowe

Wśród oferty Ellegance odnajdziecie Państwo jedno z najbardziej nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie zadaszenia tarasu – tkaninowe pergole tarasowe. Konstrukcja tych pergoli charakteryzuje się nie tylko bardzo estetycznych i solidnym wykonaniem, jest to również rozwiązanie bardzo efektowne i nowoczesne.

Proponowana pergola tkaninowa idealnie sprawdzi się zarówno przy zabudowie prywatnej, jak i przy obiektach o charakterze gastronomicznym czy wypoczynkowym. Postawiona na prywatnej działce pozwoli stworzyć oazę spokoju i wyciszenia, da Państu możliwość relaksu w bliskim kontakcie z naturą, chroniąc równocześnie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcze czy wiatr. Inwestycja przy budynku o charakterze usługowym nie tylko pozwoli wzbogacić jego ofertę, ale także podniesie wartość estetyczną oraz rynkową posiadanej zabudowy. Bardzo nowoczesne i estetyczne wykonanie z pewnością trafi w gust najbardziej wymagających. 

Pergola tarasowa tkaninowa

Pergole tarasowe z elektrycznie otwieranym dachem – to system zadaszenia tarasu z aluminium, którego dach wykonany jest z materiału i pozwala na jego całkowite lub częściowe otwarcie.

Pokrycie pergoli wykonane jest ze specjalnych tkanin odpornych na deszcz, słońce i wiatr. Zastosowany materiał może być w dowolnym kolorze, a nawet na Państwa życzenie projekt możemy zrealizować z dachem w dwóch kolorach – inny odcień wewnątrz i na zewnątrz konstrukcji.

Dach jest sterowany za pomocą pilota, dzięki czemu można go otwierać i zamykać w chwili dogodnej dla Państwa, istnieje również możliwość zamontowania specjalnych czujek na wiatr lub deszcze, które w odpowiedni sposób samoczynnie reagują na wpływające warunki atmosferyczne. 

Na okres zimowy, ze względu na obciążenie śniegiem dach pergoli powinien pozostać w pozycji otwartej.

Pergola tarasowa tkaninowa

Podobnie jak w przypadku pergoli lamelowej, do pergoli tkaninowej można stosować osłonę ścian bocznych, dostępne warianty to:

  • Rolety tkaninowe tzw. screeny, które chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Sterowane na pilot, zwijane automatycznie do podłużnej „puszki” montowanej u góry konstrukcji. Roletę można rozwinąć do takiej pozycji jaka w danym momencie Państwu opowiada. Opuszczona do połowy, ochroni przed rażącymi promieniami, ale pozwoli wpuścić do środka światło i świeże powietrze;

Pergola tkaninowa ogrodowa

  • System aluminiowych łamaczy światła, którego poszczególne elementy można przesuwać. To rozwiązanie chroni przed wiatrem, deszczem i słońcem oraz stwarza bardzo klimatyczny nastrój
  • Drzwi bezramowe całoszklane przesuwne dzięki ich zastosowaniu można ochronić się przed wiatrem lub deszczem bez utraty widoku otaczającego nas pięknego ogrodu. Poszczególne elementy szkła są przesuwane dzięki czemu otrzymujemy bardzo szerokie światło przejścia. Szyby poruszają się niezwykle lekko i cicho, w pozycji zamkniętej istnieje możliwość ich zablokowania.

Pergola tkaninowa z zimowym ogrodem

  • Drzwi przesuwne ramowe to system, dzięki któremu pergola zachowuje otwartą konstrukcje. Otaczająca przestrzeń pozostaje w pełni widoczna. Przy zastosowaniu tego rozwiązania mogą zostać użyte cieńsze i szersze szyby. Ten system posiada lepszą izolazcję termiczną dzięki której łatwiej utrzymać pożądaną temperaturę wewnątrz pergoli.

Drzwi przesuwne ramowe ogród zimowy

  • Drzwi harmonijkowe szklany system, który może być przesuwany do jednej ze stron efektem czego otrzymujemy praktycznie całkowicie otwartą przestrzeń.

Drzwi harmonijkowe

Dzięki dostępności wszystkich odcieni z palety RAL, to Państwo decydują o finalnym kolorze projektu.

+48 602 300 870

Zadzwoń teraz i skorzystaj z atrakcyjnej oferty lub wyślij do nas wiadomość​

Make an Enquiry

Name
Surname
Email
Email
Select service
Select Date

Select Time

By signing and clicking Submit, you affirm you have read and agree to the Privacy Policy
and ёTerms of Use, and want to receive news.