Ogrody zimowe Łomża
Złóż formularz do wyceny

1. Wybierz model ogrodu zimowego:

Wstęp – uwagi do Ankiety (uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższą treścią)

Szanowni Państwo,
W sytuacji gdy nie jest możliwy wybór typowego modelu prosimy o wypełnienie niniejszej Ankiety , która dotyczy konstrukcji nie typowych realizowanych na indywidulane zamówienie . W tym przypadku dodatkowo prosimy o przesłanie schematów, odręcznych rysunków . Oczywiście o ile dysponują Państwo projektem to prosimy o przesłanie skanu rzutów , przekrojów itd.. Rysunki mogą być przesłane w dowolnym programie i formacie. Dodatkowo będzie konieczna konsultacja telefoniczna z Państwem w celu ustalenia szczegółów oferty. Tak jak w przypadku modeli typowych tak i przy konstrukcji na zamówienie wskazane jest przesłanie zdjęć z planowanego miejsca realizacji.

2. Podaj podstawowe wymiary:

3. Wybierz typ zabudowy:

4. Rodzaj konstrukcji:

5. Charakter obiektu:

6. Stan budynku:

7. Pokrycie dachu:

8. Wypełnienie ścian bocznych - drzwi:

a) drzwi przesuwne:

b) drzwi harmonijkowe:

c) drzwi rozwierane:

d) drzwi balkonowe:

e) drzwi automatyczne:

9. Wypełnienie ścian bocznych - okna:

a) okna przesuwne:

b) okna rozwierane:

c) okna rozwierano-uchylne:

d) okna dachowe:

e) okna dachowe otwierane elektrycznie:

e) okna uchylne otwierane z poziomu podłogi:

10. Kolorystyka konstrukcji

11. System odprowadzenia wody z dachu
W trakcie opracowania oferty zostaną dla Państwa przedstawione standardowe propozycje. Pozostałe możliwości wyposażenia będzie określać załącznik do oferty.

12. Akcesoria i dodatki do ogrodu zimowego
W trakcie opracowania oferty zostaną dla Państwa przedstawione standardowe propozycje. Pozostałe możliwości wyposażenia będzie określać załącznik do oferty.

13. Wentylacja naturalna ogrodu zimowego
(zostanie zaproponowana w trakcie opracowywania oferty)

14. Obróbka blacharska
(zostanie zaproponowana w trakcie opracowywania oferty)

15. Montaż - Warunki montażu

16. Miejsce montażu (należy podać dokładne dane miejscowości)

17. Kondygnacja montażu konstrukcji

18. Ściany budynku

19. Ocieplenie ścian budynku

20. Czy Klient dysponuje zdjęciami budynku od strony miejsca montażu

21. Przybliżony termin realizacji zamówienia

22. Oczekiwany termin otrzymania Oferty – wyceny

23. Pozostałe uwagi i oczekiwania ze strony klienta. Proszę wypisać swoje oczekiwania i sugestie, które powinny być wzięte pod uwagę przy opracowaniu oferty:

24. Dane teleadresowe

25. Dane kontaktowe

26. Informacje marketingowe- skąd pozyskali Państwo kontakt do firmy Ellegance

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż:

1.) Administratorem pozostawionych danych osobowych Ellegance. z siedzibą w Łomży, 18 - 400Łomża, NIP: 718-210-55-23 KRS: 0000337362 Kapitał zakładowy: 30 000 zł. Kontakt do administratora: zgoda@eurorma.pl
2.) Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie dobrowolnej zgody pozostawionej przez Państwa za pośrednictwem stron internetowych spółki (art. 6 ust. 1 lit. a RODO)
3.) Jednocześnie informujemy, że wszystkie Państwa udzielone dotychczas zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostają ważne. Mogą je Państwo nadal wycofać w dowolnym momencie.
4.) Dane osobowe przetwarzane będą w celu dostarczenia informacji dot. produktów, usług, szkoleń, warsztatów i innych aktywności marketingowych z zakresu bezpieczeństwa IT i informatyki śledczej, które oferuje spółka na podstawie art. 6 ust 1 pkt a i b ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).
5.) Ellegance nie przekazuje danych osobowych poza granice Unii Europejskiej.
6.) Pozostawione dane są przetwarzane do czasu, aż użytkownik zrezygnuje z tego typu komunikacji = odstąpi od pozostawionej zgody.
7. Pozostawienie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości otrzymywania informacji o charakterze marketingowym.
8.) Ellegance umożliwia Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
9.) Ellegance informuje Państwa o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie przez nas danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) lub inne przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych.
10.)Ellegance zabezpiecza wszystkie posiadane dane przed niepowołanym dostępem osób trzecich. W stosunku do plików komputerowych stosuje metody ochrony logowania się, poziomów i haseł dostępu oraz szyfrowania. Dostęp do dokumentacji zawierającej dane osobowe posiadają tylko uprawnione osoby w niezbędnym zakresie.

Wybierz typ konstrukcji
Osoby zainteresowane naszą ofertą zachęcamy do przesyłania zapytań w sprawie wyceny wybranych konstrukcji. Analizą zamówień oraz udzielaniem specjalistycznych porad zajmują się nasi wykwalikowani i doświadczeni technolodzy oraz doradcy. Dzięki naszemu 18-letniemu doświadczeniu w branży jesteśmy gotowi odpowiedzieć na nawet najtrudniejsze pytania.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety, która pozwoli nam zapoznać się z Państwa oczekiwaniami oraz parametrami budynku. Jeżeli dysponują Państwo zdjęciami miejsca planowanej realizacji, prosimy o ich przesłanie drogą mailową.

Jeśli wybrali Państwo zabudowę standardową, odpowiedzi należy spodziewać się po upływie od 2 do 5 dni. Jeśli natomiast zależy Państwu na modelu niestandardowym, to nasz zespół przygotuje ją dla Państwa w ciągu 7-10 dni.

Podane terminy są szacunkowe i zależą od ilości skierowanych do nas zapytań. W kwestii konkretnego terminu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Podczas wizyty u Państwa dokonujemy pomiarów, na podstawie których, przygotujemy wstępną wycenę w oparciu o posiadany specjalistyczny program. Ellegance współpracuje z wybranymi architektami z terenu całej Polski, którzy mogą wykonać dla Państwa niezbędne projekty oraz wszystkie formalności prawne w celu uzyskania pozwolenia na budowę (o ile takie pozwolenie będzie wymagane). Dotyczy to przypadków, gdy będzie ono wymagane lub gdy chcecie ubiegać się Państwo o dodatkowe finansowanie np. kredyt, itp.

Każda stworzona przez naszych specjalistów wycena zawiera wizualizację przestrzenną, dzięki której będą Państwo mogli zapoznać się ze spodziewanym efektem końcowym. Po akceptacji wyglądu konstrukcji i wszystkich elementów zabudowy (takich jak wypełnienia czy kolor) oraz podpisaniu umowy możemy rozpocząć realizację zlecenia.

Realizacja zamówienia wchodzi w fazę roboczą z chwilą wpływu na konto Ellegance zaliczki. Pozostałe wpłaty rozliczane są według indywidualnych uzgodnień zawartych w umowie.

Terminy realizacji zamówień - orientacyjne:
  • dla wersji typowych od 6 do 8 tygodni
  • dla wersji na zamówienie od 8 do 10 tygodni

Ceny montażu ogrodu zimowego są umowne ale kształtują się na poziomie od 15 – 20% ceny konstrukcji. Zależą one od stopnia skomplikowania i warunków terenowych.

Cena montażu dotyczy pełnego montażu konstrukcji wraz ze szkleniem ale nie zawiera robót budowlanych, które kalkulowane są indywidualnie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na etapie projektowania ogrodu w celu dokonywania roboczych uzgodnień w zakresie robót budowlanych – udzielenia niezbędnych informacji dla wykonawcy w tym przekazanie rzutów poziomych i pionowych.