Projektowanie

Projektowanie

Każda inwestycja w ogród zimowy, w zależności od jego planowanej powierzchni oraz funkcji jaką będzie pełnił wiąże się z odpowiednią procedurą formalno-prawną. Obowiązkiem klienta-inwestora jest dopełnienie wszelkich formalności.

Jeżeli chodzi o zabudowę małych powierzchni do 35 m2, nie ma potrzeby uzyskiwania pozwolenia na budowę. W tym wypadku wystarczy tylko uproszczona procedura zgłoszenia do odpowiedniego dla Państwa Wydziału Urbanistyki i Architektury.

Dla inwestycji o większej powierzchni zwykle wymagane jest pozwolenie na budowę, a do tego z kolei potrzebny jest projekt architektoniczno-budowlany. Wiąże się z tym konieczność załatwienia kilku formalności. W takich przypadkach Ellegance proponuje ze swojej strony pomoc w uregulowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Współpracujący z nami architekci doskonale poruszają się w tych sprawach. Wiedzą doskonale jakie projekty należy przygotować i do kogo się z nimi zgłosić, aby w jak najszybszy i najprostszy sposób przejść przez całą procedurę formalno-prawną. 

 

realizacja ogrodu zimowego restauracja Corona Ogród zimowy Restauracja Corona

Z drugiej strony jeśli inwestycja w ogród zimowy lub pergolę tarasową jest jedynie pierwszą częścią planowanych prac w Państwa ogrodzie i szukacie Państwo architekta krajobrazu lub zieleni, który wsparły Państwa w dalszej części projektu, służymy pomocą. Od lat współpracujemy z wieloma specjalistami w tej dziedzinie, którzy chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w zaplanowaniu dalszych prac. 

Ogród zimowy mały ogród zimowy mały domowy

Oczywiście jeśli współpracują już Państwo ze sprawdzonym architektem, to nasza rola może ograniczyć się jedynie do przekazania mu wszystkich naszych dokumentów technicznych oraz rysunków i współpraca w nim aż do finału realizacji. 

+48 602 300 870

Zadzwoń teraz i skorzystaj z atrakcyjnej oferty lub wyślij do nas wiadomość​

Make an Enquiry

Name
Surname
Email
Email
Select service
Select Date

Select Time

By signing and clicking Submit, you affirm you have read and agree to the Privacy Policy
and ёTerms of Use, and want to receive news.