Ogrody zimowe Łomża

KILKA SŁÓW O NAS

Ogrody zimowe Łomża

Szanowni Państwo!

Bardzo dziękuję, że zechcieliście odwiedzić naszą stronę internetową.  Będzie nam niezmiernie miło, jeśli poświęcicie nam kilka chwil zapoznając się z naszą firmą oraz ofertą produkcyjno- handlową. Być może znajdziecie to czego szukacie, a być może coś innego Państwa zainspiruje. Nasza oferta jest bardzo bogata i wyróżniająca się na rynku.

Nasza historia i przygoda z ogrodami zimowymi trwa już 18 lat. Od tego czasu wykonaliśmy setki ogrodów zimowych jako prefabrykacja za granicę, ale także i setki realizacji już w Polsce z naszymi własnymi projektami, pod naszą własną marką Ellegance, z własną produkcją i własnymi usługami montażowymi.

W swojej ofercie posiadamy ponad 120 gotowych typowych modeli, ale siłą i domeną firmy Ellegance są indywidualne zamówienia Klientów, często bardzo trudne i skomplikowane technicznie. Wykonanie  każdego takiego zamówienia sprawia nam szczególną radość i satysfakcję.

Przez 18 lat solidnej i ciężkiej pracy, zdobywania coraz to nowych doświadczeń, udało się nam zbudować rozpoznawalną na rynku markę Ellegance, zarówno wśród Klientów z Polski, jak i z zagranicy. Właśnie jakością, unikalnością rozwiązań, solidnością, w stosunku do Klienta sprawiliśmy, że z roku na rok coraz więcej z Państwa interesuje się naszymi produktami  i właściwie, mimo klimatu, produkcja i montaże trwają przez okrągły rok.

Ellegance działa na terenie całej Polski, w tym między innymi jesteśmy obecni w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Rzeszowie, Szczecinie, Kielcach, Bydgoszczy, Białymstoku, Katowicach, Opolu, Olsztynie, Gdańsku, Trójmieście, Zielonej Górze, Krakowie oraz za granicą w Niemczech, Francji, Belgii, Holandii, Austrii, Szwecji, Norwegii, Białorusi, Ukrainie, Rosji, także na Słowacji, w Czechach, we Włoszech itd.

Jeszcze raz zapraszam Państwa do obejrzenia całej naszej strony internetowej, do kontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji, doradztwa, przesłania Państwu bezpłatnych materiałów reklamowych, technicznych itp.

 W imieniu Współpracowników Ellegance i własnym

Z poważaniem

Jan Mieczkowski

SKONTAKTUJ SIĘ
ZAMÓW KATALOG
ZOBACZ REALIZACJE

PROMOCJE

POLUB NAS NA FACEBOOK