Roboty budowlane

Roboty budowlane

Do naszych projektów podchodzimy kompleksowo. Rozpoczynając od wstępnych pomiarów przez produkcję, transport i montaż. Z tego też względu służymy pomocą w kwestiach związanych z pracami budowlanymi wymaganymi przy okazji ogrodów zimowych, zadaszeń tarasów lub zabudowy basenów. Posiadamy własne ekipy montażowe, które od wielu lat zajmują się stawianiem konstrukcji ogrodów zimowych i są fachowcami w tym co robią. Współpracujemy także ze specjalistami z wielu branż, których z zaufaniem możemy Państwu polecić przy konieczności zrobienia nowych fundamentów pod ogród zimowy czy jakichkolwiek innych prac budowlanych. Mamy na myśli w szczególności prace rozbiórkowe i inne zadania przygotowawcze. Dzisiaj ciężko jest o dobrego wykonawcę, a Ci cieszący się najlepszą opinią mają bardzo odległe dostępne terminy. Często jest też tak, że przy adaptacji Państwa tarasu do montażu ogrodu zimowego jest bardzo niewiele pracy i wystarczy kilka drobnych prac, podjęcie się takiej pracy jest zwyczajnie nieopłacalne dla firmy zewnętrznej.

Posiadamy do swojej dyspozycji licznych wykonawców, dla których aż 80% prac pochodzi z naszych zleceń i którzy w możliwie krótkim czasie postarają się wykonać niezbędne prace.

Nasi fachowcy z łatwością ocenią jakiego rodzaju prac przygotowawczych pod ogród zimowy wymaga Państwa taras. Doradzą w kwestiach problematycznych, a w przypadku zadań niezwiązanych z ich specjalizacją odeślą do innego specjalisty.

Poprzez szerokie podejście do tematu budowy ogrodu zimowego staramy się ułatwić Państwu wszystkie kwestie z tym związane, służyć fachową poradą oraz szerokim kręgiem zaprzyjaźnionych specjalistów z różnych dziedzin.

+48 602 300 870

Zadzwoń teraz i skorzystaj z atrakcyjnej oferty lub wyślij do nas wiadomość​

Make an Enquiry

Name
Surname
Email
Email
Select service
Select Date

Select Time

By signing and clicking Submit, you affirm you have read and agree to the Privacy Policy
and ёTerms of Use, and want to receive news.