Systemy bezramowe

Systemy bezramowe

System przesuwny całoszklany bezramowy cieszy się stale rosnącym powodzeniem. Ze względu na swoją konstrukcję stosowany jest jako sezonowa zabudowa i osłona przed wiatrem lub deszczem, zarówno w ogrodach zimowych, jak i pergolach. Skutecznie ochrania przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, pozostawiając konstrukcji jej otwarty charakter. Bez najmniejszego problemu możemy w dalszym ciągu cieszyć się urodą otaczającego nas ogrodu. System bezramowy daje nam poczucie stałego kontaktu z naturą.

System ogrodu zimowego bezramowy Tuchonie

W zależności od rodzaju zabudowy zróżnicowana jest szerokość skrzydeł. Skrzydła mogą być dowolnie otwierane/przesuwane na lewą lub prawą stronę. Przy całkowitym otwarciu, otrzymujemy bardzo szerokie światło przejścia. Jest to cenne w sezonie letnim, kiedy to zależy nam na stałym dostępie do świeżego powietrza, a taras i ogród mogą stworzyć jedną całość. A w razie niepogody dadzą schronienie.

Jako dodatkowe uszczelnienie w drzwiach mogą być stosowane silikonowe bezbarwne uszczelki silikonowe , które stosujemy tylko na wyraźne życzenie klienta.Także na  życzenie Klienta stosowane są dodatkowe zamknięcia na zamek, lub zatrzask. Jednakże z uwagi na rodzaj konstrukcji tych drzwi, zamek nie chroni przed włamaniem, a jedynie zabezpiecza przed dostępem osób postronnych.

Poszczególne szyby systemu przesuwają się bardzo lekko i relatywnie cicho. Ramy systemu wykonane są z aluminium. Ten niezwykle trwały materiał jest odporny na niekorzystnie wpływające warunki pogodowe.

System zabudowy tarasu bezramowy Tuchonie

Podobnie jak w systemach ramowych tak i w systemie bezramowym całoszklanym  górne prowadnice oraz ramki nośne w  których zamocowane są panele szklane mogą być w dowolnym kolorze z palety RAL. Jakie kolory są standardowe a jakie za dopłatą należy dowiedzieć się wysyłając zapytanie  mailem do firmy  lub dowiedzieć się przez telefon. Dolna część ramy – prowadnica  po której przesuwają się szyby  zawsze jest w kolorze naturalnego aluminium.

Uwaga – przedstawione informacje i zdjęcia są jedynie jako inspiracja  są  jako poglądowe i nie mogą służyć jako podstawa do złożenia zamówienia. A tej sprawie należy uzyskać szczegółowe informacje przesyłając odpowiednie zapytanie o cenę i  uzyskać informacje techniczne oraz informację o aktualności oferty.

+48 602 300 870

Zadzwoń teraz i skorzystaj z atrakcyjnej oferty lub wyślij do nas wiadomość​

Make an Enquiry

Name
Surname
Email
Email
Select service
Select Date

Select Time

By signing and clicking Submit, you affirm you have read and agree to the Privacy Policy
and ёTerms of Use, and want to receive news.