Współpraca z przedstawicielami

POLUB NAS NA FACEBOOK

+48 602 300 870

Zadzwoń teraz i skorzystaj z atrakcyjnej oferty lub wyślij do nas wiadomość​

Aktualności

Jakie szkło na dachu ogrodu zimowego?

Jakie szkło na dachu ogrodu zimowego?

Konstrukcje ogrodów zimowych mogą być różne, ale pokrycie jego dachu i ścian jest zawsze takie samo – czyli szkło. Alternatywą…

Współpraca z przedstawicielami

Mamy nadzieję, że przedstawiona krótka prezentacja firmy Ellegance oraz naszej oferty zachęci Państwa do współpracy z nami. Do współpracy zachęcamy wszystkich Państwa którzy mają kontakt z potencjalnymi Klientami chętnymi do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Zapraszamy do współpracy z Ellegance w charakterze Partnera lub Przedstawiciela Handlowego. Pragniemy nieustannie poszerzać bazę realizacji oraz wzbogacać nasze doświadczenie o nowe, ciekawe wyzwania. Dlatego mamy nadzieję, że pomogą nam Państwo w dalszym kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy oraz w nawiązywaniu nowych, owocnych relacji biznesowych. Szczególnie chętnie rozpoczniemy kooperację z osobami nastawionymi na pozyskiwanie klientów oraz promocję działalności spółki Ellegance za granicą. Wszystkim naszym Partnerom i Przedstawicielom zapewniamy bardzo atrakcyjne warunki kooperacji.

W celu nawiązania współpracy wystarczy do nas napisać na adres marketing@ellegance.pl lub zadzwonić pod numer +48 602 300 870, wówczas niezwłocznie wyślemy Państwu bardziej szczegółowe warunki współpracy, itd.

Serdecznie zapraszamy!

+48 602 300 870

Zadzwoń teraz i skorzystaj z atrakcyjnej oferty lub wyślij do nas wiadomość​

Make an Enquiry

Name
Surname
Email
Email
Select service
Select Date

Select Time

By signing and clicking Submit, you affirm you have read and agree to the Privacy Policy
and ёTerms of Use, and want to receive news.