Ogrody zimowe Łomża
Współpraca z architektami

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

OFERTA DLA ARCHITEKTÓW

OGRODY ZIMOWE, ZADASZENIA TARASÓW, ZABUDOWY BASENÓW

 

SZANOWNI PAŃSTWO 

Firma Ellegance specjalizuje się w produkcji i montażu ogrodów zimowych oraz zadaszeń tarasów zabudowy basenów itp. przeznaczonych dla domów jednorodzinnych, willi, rezydencji, hoteli, restauracji oraz innych rodzajów klientów. 

 

W swojej ofercie posiadamy około 150 typowych rozwiązań konstrukcji dachów gotowe do samodzielnego montażu ze szkłem lub bez szkła (z oferty tej szczególnie korzystają inne firmy np okienne, które mają tylko od czasu do czasu klienta na ogród zimowy).

Oprócz typowych modeli produkujemy rozwiązania pod indywidualne zamówienia klientów. Mamy wysokie kompetencje do produkcji i montażu dużych i często skomplikowanych konstrukcji w tym dla hoteli, restauracji, na tarasach wysokich kondygnacji itp.. Na swoim koncie mamy już kilkaset realizacji o różnym stopniu trudności. Naszymi klientami są głownie właściciele jednorodzinnych domów, willi ale także rezydencji, pałaców, dworów, hoteli, restauracji, basenów, obiektów sportowych i rekreacyjnych itp..

Zamówienia realizujemy zarówno w Polsce jak i po za jej granicami. 

 

Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami wówczas otrzymają Państwo dodatkowe materiały informacyjne oraz wsparcie techniczne w tym przekroje systemów profili, rysunki, schematy, opisy itp.

Ponieważ jako firma prowadzimy własny aktywny marketing dlatego będziemy mogli także polecać i Państwa biura projektowe, pracownię, firmę do opracowania projektów dla naszych klientów o ile wcześniej klient nawiązał kontakt z nami a następnie szuka architekta – wykonawcy projektu. 

 

Według oceny już pozyskanych przez nas Partnerów, proponowana przez nas oferta należy do jednej z najbardziej atrakcyjnych spośród dostępnych na rynku. Dlatego o ile nasza spotka się z zainteresowaniem z Państwa strony prosimy o wysłanie zwrotnej informacji na nasze adresy jm@ellegance.pl i marketing@ellegance.pl z dopiskiem ,,Tak, jestem zainteresowany współpracą” z podaniem swoich danych kontaktowych: nazwa firmy – pracowni, adres, telefon, adres e-mail, ewentualnie adres strony www itp. Po otrzymaniu od Państwa zwrotnej informacji niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia zasad współpracy w tym także Państwa oczekiwań w tym zakresie. 

Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ellegance.pl gdzie znajdziecie Państwo wiele przykładów realizacji oraz aktualne informacje o naszej ofercie. 

Państwa adres e-mail pozyskaliśmy z ogólnie dostępnych wyszukiwarek internetowych. Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym ( Ustawa  z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczna, Dz. U. 2002 nr 144 poz. 1204) zwracamy się z pytaniem, czy wyrażają Państwo na otrzymanie od nas Oferty specjalnej. 

 

Zapraszamy do współpracy 

Z POWAŻANIEM,

JAN MIECZKOWSKI

Kontakt 

Ellegance Sp. z o.o

18-400 Łomża 

Ul. Rzemieślnicza 9 A

Siedziba firmy i do korespondencji

18-400 Łomża

Ul. Towarowa 33

Tel. +48 86 473 77 88 

kom 602 300 870 

e-mail jm@ellegance.pl , marketing@ellegance.pl

www.ellegance.pl , 

KILKA SŁÓW O NAS

Ogrody zimowe Łomża

Szanowni Państwo!

Bardzo dziękuję, że zechcieliście odwiedzić naszą stronę internetową.  Będzie nam niezmiernie miło, jeśli poświęcicie nam kilka chwil zapoznając się z naszą firmą oraz ofertą produkcyjno- handlową. Być może znajdziecie to czego szukacie, a być może coś innego Państwa zainspiruje. Nasza oferta jest bardzo bogata i wyróżniająca się na rynku.

Nasza historia i przygoda z ogrodami zimowymi trwa już 18 lat. Od tego czasu wykonaliśmy setki ogrodów zimowych jako prefabrykacja za granicę, ale także i setki realizacji już w Polsce z naszymi własnymi projektami, pod naszą własną marką Ellegance, z własną produkcją i własnymi usługami montażowymi.

W swojej ofercie posiadamy ponad 120 gotowych typowych modeli, ale siłą i domeną firmy Ellegance są indywidualne zamówienia Klientów, często bardzo trudne i skomplikowane technicznie. Wykonanie  każdego takiego zamówienia sprawia nam szczególną radość i satysfakcję.

Przez 18 lat solidnej i ciężkiej pracy, zdobywania coraz to nowych doświadczeń, udało się nam zbudować rozpoznawalną na rynku markę Ellegance, zarówno wśród Klientów z Polski, jak i z zagranicy. Właśnie jakością, unikalnością rozwiązań, solidnością, w stosunku do Klienta sprawiliśmy, że z roku na rok coraz więcej z Państwa interesuje się naszymi produktami  i właściwie, mimo klimatu, produkcja i montaże trwają przez okrągły rok.

Ellegance działa na terenie całej Polski, w tym między innymi jesteśmy obecni w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Rzeszowie, Szczecinie, Kielcach, Bydgoszczy, Białymstoku, Katowicach, Opolu, Olsztynie, Gdańsku, Trójmieście, Zielonej Górze, Krakowie oraz za granicą w Niemczech, Francji, Belgii, Holandii, Austrii, Szwecji, Norwegii, Białorusi, Ukrainie, Rosji, także na Słowacji, w Czechach, we Włoszech itd.

Jeszcze raz zapraszam Państwa do obejrzenia całej naszej strony internetowej, do kontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji, doradztwa, przesłania Państwu bezpłatnych materiałów reklamowych, technicznych itp.

 W imieniu Współpracowników Ellegance i własnym

Z poważaniem

Jan Mieczkowski

SKONTAKTUJ SIĘ
ZAMÓW KATALOG
ZOBACZ REALIZACJE

POLUB NAS NA FACEBOOK