Ogrody zimowe Łomża
Współpraca z przedstawicielami

Mamy nadzieję, że przedstawiona krótka prezentacja firmy Ellegance oraz naszej oferty zachęci Państwa do współpracy z nami. Do współpracy zachęcamy wszystkich Państwa którzy mają kontakt z potencjalnymi Klientami chętnymi do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Zapraszamy do współpracy z Ellegance w charakterze Partnera lub Przedstawiciela Handlowego. Pragniemy nieustannie poszerzać bazę realizacji oraz wzbogacać nasze doświadczenie o nowe, ciekawe wyzwania. Dlatego mamy nadzieję, że pomogą nam Państwo w dalszym kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy oraz w nawiązywaniu nowych, owocnych relacji biznesowych. Szczególnie chętnie rozpoczniemy kooperację z osobami nastawionymi na pozyskiwanie klientów oraz promocję działalności spółki Ellegance za granicą. Wszystkim naszym Partnerom i Przedstawicielom zapewniamy bardzo atrakcyjne warunki kooperacji.

W celu nawiązania współpracy wystarczy do nas napisać na adres marketing@ellegance.pl lub zadzwonić pod numer +48 602 300 870, wówczas niezwłocznie wyślemy Państwu bardziej szczegółowe warunki współpracy, itd.

Serdecznie zapraszamy!