Ogrody zimowe Łomża
Złóż formularz do wyceny

2. Podaj podstawowe wymiary:

3. Wybierz typ zabudowy:

4. Rodzaj konstrukcji:

5. Charakter obiektu:

6. Stan budynku:

7. Pokrycie dachu:

8. Wypełnienie ścian bocznych - drzwi:

a) drzwi przesuwne:

b) drzwi harmonijkowe:

c) drzwi rozwierane:

d) drzwi balkonowe:

e) drzwi automatyczne:

9. Wypełnienie ścian bocznych - okna:

a) okna przesuwne:

b) okna rozwierane:

c) okna rozwierano-uchylne:

d) okna dachowe:

e) okna dachowe otwierane elektrycznie:

e) okna uchylne otwierane z poziomu podłogi:

10. Kolorystyka konstrukcji

11. System odprowadzenia wody z dachu
W trakcie opracowania oferty zostaną dla Państwa przedstawione standardowe propozycje. Pozostałe możliwości wyposażenia będzie określać załącznik do oferty.

12. Akcesoria i dodatki do ogrodu zimowego
W trakcie opracowania oferty zostaną dla Państwa przedstawione standardowe propozycje. Pozostałe możliwości wyposażenia będzie określać załącznik do oferty.

13. Wentylacja naturalna ogrodu zimowego
(zostanie zaproponowana w trakcie opracowywania oferty)

14. Obróbka blacharska
(zostanie zaproponowana w trakcie opracowywania oferty)

15. Montaż - Warunki montażu

16. Miejsce montażu (należy podać dokładne dane miejscowości)

17. Kondygnacja montażu konstrukcji

18. Ściany budynku

19. Ocieplenie ścian budynku

20. Czy Klient dysponuje zdjęciami budynku od strony miejsca montażu

21. Przybliżony termin realizacji zamówienia

22. Oczekiwany termin otrzymania Oferty – wyceny

23. Pozostałe uwagi i oczekiwania ze strony klienta. Proszę wypisać swoje oczekiwania i sugestie, które powinny być wzięte pod uwagę przy opracowaniu oferty:

24. Dane teleadresowe

25. Dane kontaktowe

26. Informacje marketingowe- skąd pozyskali Państwo kontakt do firmy Ellegance

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż:

1.) Administratorem pozostawionych danych osobowych Ellegance. z siedzibą w Łomży, 18 - 400Łomża, NIP: 718-210-55-23 KRS: 0000337362 Kapitał zakładowy: 30 000 zł. Kontakt do administratora: zgoda@eurorma.pl
2.) Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie dobrowolnej zgody pozostawionej przez Państwa za pośrednictwem stron internetowych spółki (art. 6 ust. 1 lit. a RODO)
3.) Jednocześnie informujemy, że wszystkie Państwa udzielone dotychczas zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostają ważne. Mogą je Państwo nadal wycofać w dowolnym momencie.
4.) Dane osobowe przetwarzane będą w celu dostarczenia informacji dot. produktów, usług, szkoleń, warsztatów i innych aktywności marketingowych z zakresu bezpieczeństwa IT i informatyki śledczej, które oferuje spółka na podstawie art. 6 ust 1 pkt a i b ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).
5.) Ellegance nie przekazuje danych osobowych poza granice Unii Europejskiej.
6.) Pozostawione dane są przetwarzane do czasu, aż użytkownik zrezygnuje z tego typu komunikacji = odstąpi od pozostawionej zgody.
7. Pozostawienie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości otrzymywania informacji o charakterze marketingowym.
8.) Ellegance umożliwia Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
9.) Ellegance informuje Państwa o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie przez nas danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) lub inne przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych.
10.)Ellegance zabezpiecza wszystkie posiadane dane przed niepowołanym dostępem osób trzecich. W stosunku do plików komputerowych stosuje metody ochrony logowania się, poziomów i haseł dostępu oraz szyfrowania. Dostęp do dokumentacji zawierającej dane osobowe posiadają tylko uprawnione osoby w niezbędnym zakresie.