Zabudowy tarasów

Zabudowy tarasów

Zabudowując istniejący taras w formie ogrodu zimowego można uzyskać dodatkową, atrakcyjną powierzchnię użytkową do wykorzystania przez cały rok. Na okres wiosenno – letni stosujemy system rozsuwanych ścian, okien i drzwi. Przy korzystnej pogodzie nasz zabudowany taras, będzie stanowił integralną część otaczającego ogrodu, a w razie pogorszenia warunków atmosferycznych, będziemy bezpieczni przed ewentualnym deszczem lub wiatrem.

Taka oranżeria to również niekwestionowana atrakcja dla gości lokalu lub domowników. Nie tylko powiększa powierzchnię użytkową, ale również daje możliwość cieszenia się kwitnącym ogrodem przez cały rok – nawet podczas srogich zim. W takim przypadku warto także zadbać o odpowiednie ogrzewanie zabudowanego tarasu. Należy również pamiętać o tym, że dostęp pomieszczenia do promieni słonecznych zależy od umiejscowienia, co stwarza różne warunki do jego wykorzystania.

Zabudowa tarasu Gdańsk

 

Ogród zimowy wybudowany po stronie południowej z pewnością gwarantuje najlepsze nasłonecznienie (w takiej sytuacji polecamy np. dodatkowe cieniowanie za pomocą zewnętrznych rolet). Strona północna obiektu z kolei zapewnia przyjemny cień i chłód – taka lokalizacja wymaga odpowiedniego doboru roślin oraz ogrzewania podczas zimy i jesieni, natomiast stwarza doskonałe warunki do pracy lub spożywania posiłków w otoczeniu natury.

Idealny popołudniowy relaks i wypoczynek zagwarantuje strona wschodnia budynku – oranżeria będzie nasłoneczniona tylko do południa. Natomiast strona zachodnia, mocno oświetlona po południu, daje możliwość wykorzystania ogrodu zimowego jako miejsca na leniwe śniadania i poranne rozkoszowanie się kawą.

Inwestycję możemy realizować z podziałem na etapy. Po wykonaniu zadaszenia tarasu wielu z naszych Klientów decyduje się na zabudowę ścian bocznych. Jeśli zajdzie taka potrzeba, konstrukcję można uzupełnić o bezramowy szklany system przesuwny, wysuwany elektrycznie materiałowy screen lub przesuwny aluminiowy system łamaczy światła. W taki sposób można z zadaszenia tarasu stworzyć zamkniętą konstrukcję.

Nasze rozwiązania ogrodów zimowych i zadaszeń tarasów w zależności od typu konstrukcji świetnie wpisują się w prawie każdy budynek – jego architekturę i funkcję. Dzięki bardzo szerokiej ofercie dostępnych modeli i rozwiązań, a także dzięki dowolności w kwestii doboru koloru, nasze realizacje idealnie komponują się z istniejącą zabudową. Ogrody zimowe, zabudowane tarasy możemy wykorzystywać do różnych celów np: jako miejsce do rekreacji i wypoczynku, powiększenie powierzchni gastronomicznych w restauracjach, pubach, biurach itp.

Na swoim koncie mamy zarówno liczne realizacje dla klientów indywidualnych, jak również wiele takich, na które zdecydowali się właściciele hoteli lub restauracji. Projekty realizujemy na terenie całej Polski. W razie wątpliwości jaki rodzaj zabudowy tarasu sprawdzi się u Państwa najlepiej, służymy fachową pomocą i poradą. Zachęcamy zarówno do kontaktu mailowego jak i telefonicznego. Nasze długoletnie doświadczenie w branży pozwoli znaleźć rozwiązanie dopasowane do Państwa oczekiwań. Jeżeli potrzebujecie Państwo konsultacji na miejscu planowanej inwestycji, wystarczy zadzwonić z prośbą o przyjazd tej w sprawie. Podczas wizyty zebrane zostaną pomiary, oraz zdjęcia, na podstawie których przygotowana zostanie oferta.

Zabudowa tarasu Kraków

Proste konstrukcje zadaszeń tarasów mogą być montowane przez klienta we własnym zakresie. Montaż zrealizowany może zostać przez jedną z naszych fachowych brygad montażowych na terenie całego kraju.

+48 602 300 870

Zadzwoń teraz i skorzystaj z atrakcyjnej oferty lub wyślij do nas wiadomość​

Make an Enquiry

Name
Surname
Email
Email
Select service
Select Date

Select Time

By signing and clicking Submit, you affirm you have read and agree to the Privacy Policy
and ёTerms of Use, and want to receive news.