Zadaszenia tarasów

Zadaszenia tarasów

Wypoczynek na odkrytym tarasie ma w sobie wiele uroku. W takim miejscu, człowiek może odprężyć się i zrelaksować, podziwiać otaczającą naturę i rozpostarte na głową niebo. Problemy mogą zacząć się jednak wtedy, gdy nasz taras znajduje się w miejscu wyjątkowo bardzo narażonym na promienie słoneczne. Może okazać się wtedy, że taras nagrzewa się tak bardzo, że niemożliwym staje się przebywanie na nim. Z drugiej strony problemem okazać się też może niesprzyjająca pogoda. Letni przelotny deszcze skutecznie zrujnować może plany na wypoczynek spędzony na tarasie.

Zadaszenie tarasu Rusiec

Aby ochronić się przed takimi scenariuszami, warto zastanowić się nad zadaszeniem tarasu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno zadaszenia tarasów klasyczne jednospadowe – tak jak typowe modele ogrodów zimowych, ale także bardziej skomplikowane – w wersji na zamówienie Klienta. Podobnie jak ogrody zimowe, zadaszenia mogą być architektonicznie dostosowane do bryły budynku aby komponowały się w jedną całość. Zadaszenie Państwa tarasu nie tylko pozwoli na korzystanie z niego nawet przy niesprzyjających warunkach, ale także wzbogaci walory estetyczne Państwa nieruchomości. 

Pokrycie zadaszenia może stanowić szkło, poliwęglan z dwustronną powłoką UV oraz panele pełne typu sandwich z dwustronną blachą aluminiową i pianką poliuretanową wewnątrz. To do Państwa należy wybór jaki efekt chcą Państwo uzyskać na swoim tarasie. 

Zadaszenie tarasu Marki

Zadaszenia mogą być wykonane:

  • z profili bez termoizolacji wówczas po zabudowaniu ścianami tworzymy ogród letni – sezonowy, w tym przypadku doskonale sprawdzają się zabudowy ścian w systemie bezramowym tzw. całoszklane

Zadaszenie tarasu z systemem bezramowym zimne

  • z profili tzw.ciepłych z termoizolacją wówczas po zabudowaniu ścian może stanowić całoroczny ogród zimowy.

Ogród zimowy całoroczny Gdańsk

Zadaszenie tarasu można więc traktować jako pierwszy krok do budowy ogrodu zimowego. 

Przedstawiony rodzaj osłonięcia tarasu, sprawdzi się doskonale, zarówno przy domkach jednorodzinnych, jak i przy budynkach użytku publicznego, restauracjach, hotelach, czy barach. Naszym gościom pozwoli na wypoczynek na świeżym powietrzu, bez obawy o niesprzyjające warunki atmosferyczne.

+48 602 300 870

Zadzwoń teraz i skorzystaj z atrakcyjnej oferty lub wyślij do nas wiadomość​

Make an Enquiry

Name
Surname
Email
Email
Select service
Select Date

Select Time

By signing and clicking Submit, you affirm you have read and agree to the Privacy Policy
and ёTerms of Use, and want to receive news.