Ogrody zimowe Łomża
Nasze realizacje
W ofercie Ellegance znajdują się produkty takie jak ogrody zimowe, zabudowy tarasów i basenów, zadaszenia nad wejścia itp. Każdy z naszych projektów jest indywidualnie wyceniany i dostosowywany do potrzeb i upodobań klienta. Pragniemy nieustannie rozwijać naszą działalność, również na rynkach zagranicznych, dlatego stale pracujemy nad wdrażaniem nowych udoskonaleń oraz dopasowywaniem naszej oferty również do trendów europejskich.

Z naszych usług korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale także właściciele renomowanych hoteli oraz restauracji. Przykładem są realizacje dla obiektu Corona w Łodzi oraz dla Hotelu Alpin w Szczyrku.

Montujemy również atrakcyjnie prezentujące się ogrody zimowe na piętrze – zlecenia tego typu wykonywaliśmy między innymi w Warszawie oraz w Gdyni.

Przeglądając poniższą galerię warto również zwrócić uwagę na zabudowy basenów. Znajdują się tutaj zarówno przykłady konstrukcji stałej, jak i teleskopowej.

Zapraszamy do przejrzenia galerii oraz aktualnej oferty. Prezentowane zdjęcia są jedynie niewielką częścią naszych realizacji, jeżeli potrzebowaliby Państwo zaczerpnąć więcej motywacji w kwestii konkretnego modelu ogrodu zimowego, lub określonej zabudowy ścian, zachęcamy do indywidualnego kontaktu. Wśród naszej, gromadzonej przez wiele lat bazy zdjęć ze zrealizowanych projektów, z pewnością odnajdziemy interesujące Państwa ujęcia. W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy dla Państwa dostępni telefonicznie i mailowo.