Współpraca z architektami

POLUB NAS NA FACEBOOK

+48 602 300 870

Zadzwoń teraz i skorzystaj z atrakcyjnej oferty lub wyślij do nas wiadomość​

Aktualności

Jakie szkło na dachu ogrodu zimowego?

Jakie szkło na dachu ogrodu zimowego?

Konstrukcje ogrodów zimowych mogą być różne, ale pokrycie jego dachu i ścian jest zawsze takie samo – czyli szkło. Alternatywą…

Współpraca z architektami

Szanowni Państwo, 

Firma Ellegance specjalizuje się w produkcji i montażu ogrodów zimowych oraz zadaszeń tarasów zabudowy basenów itp. przeznaczonych dla domów jednorodzinnych, willi, rezydencji, hoteli, restauracji oraz innych rodzajów klientów. 

W swojej ofercie posiadamy około 150 typowych rozwiązań konstrukcji dachów gotowe do samodzielnego montażu ze szkłem lub bez szkła (z oferty tej szczególnie korzystają inne firmy np okienne, które mają tylko od czasu do czasu klienta na ogród zimowy).

Oprócz typowych modeli produkujemy rozwiązania pod indywidualne zamówienia klientów. Mamy wysokie kompetencje do produkcji i montażu dużych i często skomplikowanych konstrukcji w tym dla hoteli, restauracji, na tarasach wysokich kondygnacji itp.. Na swoim koncie mamy już kilkaset realizacji o różnym stopniu trudności. Naszymi klientami są głownie właściciele jednorodzinnych domów, willi ale także rezydencji, pałaców, dworów, hoteli, restauracji, basenów, obiektów sportowych i rekreacyjnych itp..

Zamówienia realizujemy zarówno w Polsce jak i po za jej granicami. 

Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami wówczas otrzymają Państwo dodatkowe materiały informacyjne oraz wsparcie techniczne w tym przekroje systemów profili, rysunki, schematy, opisy itp.

Ponieważ jako firma prowadzimy własny aktywny marketing dlatego będziemy mogli także polecać i Państwa biura projektowe, pracownię, firmę do opracowania projektów dla naszych klientów o ile wcześniej klient nawiązał kontakt z nami a następnie szuka architekta – wykonawcy projektu. 

Według oceny już pozyskanych przez nas Partnerów, proponowana przez nas oferta należy do jednej z najbardziej atrakcyjnych spośród dostępnych na rynku. Dlatego o ile nasza spotka się z zainteresowaniem z Państwa strony prosimy o wysłanie zwrotnej informacji na nasze adresy jm@ellegance.pl i marketing@ellegance.pl z dopiskiem ,,Tak, jestem zainteresowany współpracą” z podaniem swoich danych kontaktowych: nazwa firmy – pracowni, adres, telefon, adres e-mail, ewentualnie adres strony www itp. Po otrzymaniu od Państwa zwrotnej informacji niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia zasad współpracy w tym także Państwa oczekiwań w tym zakresie. 

Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ellegance.pl gdzie znajdziecie Państwo wiele przykładów realizacji oraz aktualne informacje o naszej ofercie. 

Państwa adres e-mail pozyskaliśmy z ogólnie dostępnych wyszukiwarek internetowych. Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym ( Ustawa  z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczna, Dz. U. 2002 nr 144 poz. 1204) zwracamy się z pytaniem, czy wyrażają Państwo na otrzymanie od nas Oferty specjalnej. 

Zapraszamy do współpracy 

Z POWAŻANIEM,

JAN MIECZKOWSKI

Kontakt 

Ellegance Sp. z o.o

18-400 Łomża 

Ul. Rzemieślnicza 9 A

Siedziba firmy i do korespondencji

18-400 Łomża

ul. Aleja Legionów 120

Tel. +48 86 473 77 88 

kom 602 300 870 

e-mail jm@ellegance.pl , marketing@ellegance.pl

www.ellegance.pl

+48 602 300 870

Zadzwoń teraz i skorzystaj z atrakcyjnej oferty lub wyślij do nas wiadomość​

Make an Enquiry

Name
Surname
Email
Email
Select service
Select Date

Select Time

By signing and clicking Submit, you affirm you have read and agree to the Privacy Policy
and ёTerms of Use, and want to receive news.