Ogrody zimowe Łomża

Oferta dla hoteli i restauracji

Ellegance ma bardzo duże doświadczenie w realizacji projektów, nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla wielu obiektów wypoczynkowych i gastronomicznych. Wiele hoteli, restauracji, pensjonatów i obiektów wypoczynkowych nie posiada miejsca dedykowanego dla organizacji bankietów, wesel lub innych imprez okolicznościowych, lub z upływem czasu okazuje się że przeznaczona do tego powierzchnia jest niewystarczająca. Może to stanowić swojego rodzaju ograniczenie i zmniejszenie atrakcyjności wśród potencjalnych klientów.

Hotel Grand RozewieHotel Grand Rozewie - restauracja

Inwestycja w ogród zimowy to doskonała i szybka możliwość spełnienia tych oczekiwań. Decydując się na realizacje jednego z naszych projektów, można zyskać nie tylko dodatkową przestrzeń użytkową, ale przede wszystkim stworzyć  niezwykłe miejsce, o niepowtarzalnym charakterze, które zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Przeszklona powierzchnia pozwali z jednej strony w dalszym ciągu cieszyć się otaczającymi widokami, jednocześnie umożliwiając stworzenie przytulnej sali czy to restauracyjnej czy bankietowej. Odpowiednie zaaranżowanie uzyskanej przestrzeni pozwoli stworzyć niepowtarzalny klimat, zarówno dla przyjęć jak i do codziennego użytku. Do realizacji podchodzimy kompleksowo, od wstępnych ustaleń, przez projekt, po dostawę i montaż. 

Restauracja "Ró?a Poraja" w BudziejewieRestauracja "Ró?a Poraja" w Budziejewie

Wielkość konstrukcji nie stanowi dla nas żadnego ograniczenia. Ogrody zimowe przy obiektach użyteczności publicznej mogą mieć różne powierzchnie zabudowy od kilkunastu do kilkuset metrów kwadratowych. Średni cykl realizacji dużej zabudowy np.200m2 wynosi od 10-12 tygodni liczony od chwili podpisania umowy.