Pergole tarasowe

Aluminiowe pergole tarasowe

Pergola aluminiowa tarasowa

Proponujemy Państwu jeden z najnowszych modeli zadaszeń – aluminiowe pergole tarasowe, które są nie tylko wykonane w sposób bardzo staranny i wytrzymały, ale jednocześnie są praktyczne i efektowne.

Aluminiowa pergola tarasowa sprawdzi się zarówno jako zadaszenie prywatnego tarasu, ale można także śmiało zaproponować ją jako alternatywę zabudowy dla większych obiektów, takich jak hotele czy restauracje. Nowoczesność i estetyka jej wykonania zaspokoi najbardziej wymagających. 

Pergola aluminiowa

Przydomowe aluminiowe pergole tarasowe przyczynią się do stworzenia przytulnego, zacisznego miejsca, idealnego do odpoczynku, oraz spędzania wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Można dzięki nim uzyskać strefę dedykowaną dla relaksu i odprężenia, w której przebywanie będzie czystą przyjemnością. Aluminiowa pergola tarasowa wykonana przy budynku usługowym, czy gastronomicznym nie tylko pozwoli stworzyć niepowtarzalny charakter, ale też będzie bardzo praktycznym dodatkiem do naszego lokalu. Pozwoli gościom przebywać w ogródku, lub na tarasie, bez względu na niekorzystne warunki atmosferyczne. Chroniąc przed wiatrem, słońcem lub rażącymi promieniami słońca, zapewnia stały dostęp do świeżego powietrza. 

Pergola aluminiowa tarasowa

Najważniejszymi atutami prezentowanego rozwiązania jest bardzo estetyczny wygląd, trwałość (dzięki zastosowaniu aluminium) i funkcjonalność. Stanowi ono prawdziwą ozdobę każdej posesji, świetnie komponując się z otaczającą ją roślinnością i elementami dekoracyjnymi – donicami, fontannami, murkami itp.. Dla dodatkowego efektu można ozdobić konstrukcję kwiatami i pnącym bluszczem itd.. Możliwości w tym zakresie jest bardzo wiele.

Pergola tarasowa aluminiowa do ogrodu

Takie rozwiązanie to przyszłość w zadaszeniach tarasów i ich aranżacji.

Szeroki wybór pergoli lamelowych i tkaninowych

Pergole tarasowe aluminiowe są nowoczesną alternatywą dla standardowych altan i zadaszeń, cieszącą się olbrzymią popularnością. Chroniąc przed deszczem, wiatrem, słońcem i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, pozwalają zrelaksować się i odprężyć. Otwartość konstrukcji daje poczucie bliskiego kontaktu z naturą, stwarzając jednocześnie prywatny i przytulny nastrój. Dzięki nowoczesnym systemom, zaproponowane rozwiązanie, zapewnia stały dostęp do świeżego powietrza. Szeroki wybór materiałów, zarówno tych konstrukcyjnych jak pokrycia dachu, zapewni Państwu maksymalne spersonalizowanie inwestycji, doskonale dopasowanej do Państwa potrzeb i gustu.

Pergole lamelowe

Niezwykle funkcjonalne, szalenie nowoczesne, na wskroś stylowe – czyżby idealne zadaszenie tarasu istniało? Zdecydowanie tak! Pergole lamelowe dają mnóstwo możliwości aranżacji przydomowej przestrzeni. Rozłożone zapewniają idealne nasłonecznienie, a złożone (przy pomocą pilota) zyskują właściwości wodoodporne, skutecznie chroniąc przed deszczem. Jeśli myślisz o stworzeniu miejsca doskonałego do wypoczynku w ultranowoczesnej aranżacji, to aluminiowy system zadaszenia tarasu z lameli będzie wyborem idealnym.

Pergole tkaninowe

Zadaszenie tarasu o ujmującym uroku, którego lekkość i funkcjonalność zdecydowanie Cię zachwycą: pergole tkaninowe to jeden z najmodniejszych sposobów na stworzenie przytulnej, nowoczesnej przestrzeni do wypoczynku. Doskonały relaks w otoczeniu natury jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zdecydować się na nowoczesne zadaszenie o niezwykłej estetyce wykonania. Zwiewna tkanina (wytrzymała, a zarazem niezwykle delikatna), zapewni ochronę przed słońcem i deszczem, a ponadto będzie cieszyć oczy doskonałym wyglądem.

+48 602 300 870

Zadzwoń teraz i skorzystaj z atrakcyjnej oferty lub wyślij do nas wiadomość​

Make an Enquiry

Name
Surname
Email
Email
Select service
Select Date

Select Time

By signing and clicking Submit, you affirm you have read and agree to the Privacy Policy
and ёTerms of Use, and want to receive news.