Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe

Aranżacja  wystroju wnętrz ogrodów zimowych 

Aranżacja wnętrza, to sprawa bardzo indywidualna, zależna od osobistego gustu i poczucia stylu. Jeśli masz wątpliwości co do tego w jaki sposób urządzić przestrzeń swojego ogrodu ogrodu zimowego lub jakie meble i dodatki sprawdzą się w nim najlepiej, służymy radą i pomocą w znalezieniu projektantów wnętrz. Pozostajemy również w stałym kontakcie z licznymi dekoratorami wnętrz, którzy  w fachowy sposób pomogą w zagospodarowaniu ogrodu zimowego. 

Ogrod zimowy nabiera prawdziwego klimatu po odpowiedniej aranżacji, która może nadać mu przytulny i ciekawy wygląd, a co za tym idzie sprawi, że będziemy się w nim czuć dobrze i komfortowo. Odpowiedni dobór mebli i wyposażenia dostosowany do przeznaczenia ogrodu zimowego sprawi, że będziesz spędzał w nim mnóstwo czasu.

Ogrody zimowe, dzięki swojej prostocie i uniwersalności mogą być urządzane i wykorzystywane na wiele różnych sposobów. Poprzez przeznaczenie powierzchni na wypoczynek, relaks, zabawę, pracę czy oranżerię pełną roślin. Ogrody zimowe zarówno dobrze spełnią swoją rolę jako jadalnia, salon, biuro czy strefa relaksu dla Ciebie i Twoich przyjaciół o każdej porze roku. Bliskość natury, którą pozwala poczuć przebywanie w ogrodzie zimowym i możliwość otwarcia na naturę pozwala na odpoczynek w zaciszu domowym i znalezienie swojego ulubionego miejsca na ziemi 🙂 

Razem z ofertą przesyłamy Państwu każdorazowo liczne zdjęcia z naszych realizacji, które z łatwością mogą służyć dla Państwa jako inspiracja dla zagospodarowania ogrodu zimowego.  

 

wnętrze ogrodu zimowego wnętrze ogrodu zimowego w domu

 

Montaż

Ellegance dysponuje własnymi wyszkolonymi bardzo dobrze wyposażonymi brygadami montażowymi, które potrafią zamontować zarówno konstrukcję prostą jak i bardzo skomplikowaną technicznie.

Po zakończeniu każdego montażu dokonywany jest przegląd każdego ogrodu zimowego, sprawdzana jest jakość, sprawność zamków, szczelność dachu itd.. Każdy Klient otrzymuje pisemną Kartę gwarancyjną. W zależności od warunków umowy/zamówienia w ramach montażu wykonywane są obróbki blacharskie połączeń ze ścianą budynku, z fundamentem lub płytą tarasu.

Często Klienci poszukując na rynku najtańszych rozwiązań zapominają o profesjonalnym montażu , który jest tak samo ważny jak rodzaj zastosowanych profili, szkła itd.. Dla Klientów którzy chcą montażu dokonał we własnym zakresie przygotowujemy indywidualnie pakiet rysunków, schematów połączeń, zdjęcia i inne opisy, tak aby ułatwić Państwu ten proces w możliwie maksymalnym stopniu.

 

 

Systemy przeciwsłoneczne

Nie zawsze mamy ochotę na wygrzewanie się w słońcu – ostre charakterystyczne dla lata promienie potrafią skutecznie zniechęcić do wypoczynku. Czasem potrzebujemy też chwili tylko dla siebie. Jeśli więc ogród zimowy jest szczególnie narażony na działanie słońca, warto zdecydować się na zamontowanie żaluzji lub rolet. Proponujemy kilka praktycznych rozwiązań. Mogą to być systemy przeciwsłoneczne montowane na zewnątrz lub wewnątrz konstrukcji, a także rolety ścienne będące alternatywą dla zasłon oraz firan.

Ogrzewanie

Ogród zimowy, w którym można przebywać przez cały rok? Jeśli chcesz spędzać czas w otoczeniu roślin i z widokiem na ogród także jesienią, zimą czy wczesną wiosną, zdecyduj się na montaż ogrzewania. Proponujemy kilka rozwiązań, dzięki którym odpoczynek w przyjemnie ciepłym wnętrzu stanie się możliwy. Warto przemyśleć wybór jednego z systemów: kominka, ogrzewania podłogowego, grzejników lub nagrzewnic. Każdy z typów ogrzewania należy dopasować do specyfiki konstrukcji – w tym pomogą nasi nieocenieni doradcy.

Klimatyzacja

Zimowy ogród to przestrzeń, która powinna kojarzyć się z komfortem. Panujące na zewnątrz warunki nie zawsze temu sprzyjają – zwłaszcza, jeśli konstrukcja jest narażona na oddziaływanie promieni słonecznych. Podobny problem pojawia się zimą, gdy temperatura jest dość niska. Rozwiązanie? Klimatyzacja. W ramach dodatkowych usług zajmujemy się montażem instalacji, które zapewnią wewnątrz komfortowe warunki zarówno w pełni lata, jak i podczas zimy. Sprawdź nasze możliwości i wybierz nowoczesny sposób na ogrzewanie i chłodzenie ogrodu zimowego.

Oświetlenie

Ogród zimowy może pełnić wiele funkcji. Jeśli zdecydowałeś się na to, aby przeobraził się w dodatkowe pomieszczenie idealne do wypoczynku, zadbaj o dobre oświetlenie. Dzięki niemu spędzanie czasu w otoczeniu natury będzie możliwe o każdej porze dnia. Razem dobierzemy nowoczesne rozwiązania pasujące do aranżowanej przestrzeni. Dopasujemy takie źródła światła, które sprawią, że przestrzeń będzie jeszcze przytulniejsza. Dostosujemy również rodzaj oświetlenia do znajdujących się wewnątrz roślin, a także wymogów samej konstrukcji.

Roboty budowlane

Jeśli mówimy, że do realizacji zleceń podchodzimy kompleksowo, oznacza to także pełne oddanie w kwestii prowadzenia prac budowlanych. Dysponujemy własnymi ekipami montażowymi, które posiadają wiedzę oraz doświadczenie w stawianiu ogrodów zimowych. Nasi fachowcy nie tylko szybko i precyzyjnie wykonają swoją pracę – jeszcze przed rozpoczęciem budowy zaproponują najlepsze rozwiązanie dla przygotowywanego tarasu. Zaufaj naszym podwykonawcom i oddaj w ich ręce roboty budowlane na terenie Twojej posesji.

Projektowanie

Budowa ogrodu zimowego wymaga dostosowania się do obowiązujących wymogów prawnych. Już na etapie projektowania należy wziąć pod uwagę, czy nowa konstrukcja nie zaburzy architektury budynku, a także czy będzie zgodna z procedurami formalno-prawnymi. I w tym obszarze możesz na nas liczyć: jesteśmy obecni zarówno na etapie projektowania, jak i późniejszej budowy ogrodu zimowego. Projektujemy nowoczesne tarasy, załatwiamy niezbędne formalności, a także służymy specjalistyczną poradą w zakresie technicznym.

+48 602 300 870

Zadzwoń teraz i skorzystaj z atrakcyjnej oferty lub wyślij do nas wiadomość​

Make an Enquiry

Name
Surname
Email
Email
Select service
Select Date

Select Time

By signing and clicking Submit, you affirm you have read and agree to the Privacy Policy
and ёTerms of Use, and want to receive news.