Zabudowy basenów

Zabudowy basenów

Polski klimat nie pozwala na korzystanie z otwartych basenów przez cały rok. Proponujemy Państwu system zabudowy basenu, który może przedłużyć okres korzystania z otwartego basenu od kwietnia aż do października (wersja tzw. „zimna”) lub zabudowy basenów pozwalające na korzystanie z nich przez cały rok w tzw. wersji „ciepłej”. Nasze realizacje zabudowy dzielimy na stałe i teleskopowe.

Szklana zabudowa basenu Zabudowa basenu Zabudowa basenu zimowa

Do największych zalet, którymi charakteryzują się nasze zadaszenia basenów należą:

  • solidna i wytrzymała konstrukcja
  • niższe koszty ogrzewania wody oraz mniejsze zapotrzebowanie na użycie środków chemicznych do podtrzymywania jej jakości
  • zapobieganie zanieczyszczeniom wody i prostsze utrzymywanie czystości
  • ograniczenie skutków parowania wody
  • wzrost temperatury wody, dzięki wykorzystaniu energii słonecznej
  • wzrost bezpieczeństwa wokół obiektu, zmniejszenie ryzyka przypadkowego upadku do wody
  • estetyczny wygląd i wygoda korzystania z zadaszonego basenu

Zabudowa basenu teleskopowa Zabudowa baenu ziomwa teleskopowa  Zabudowa teleskopowa dużego basenu

  • Najważniejszym atutem jest jednak możliwość odbycia kąpieli nawet przy niesprzyjającej pogodzie, kiedy mamy do czynienia z deszczem, porywistym wiatrem czy niską temperaturą na zewnętrzną. Będą Państwo w stanie przedłużyć sezon kąpielowy i dłużej cieszyć się możliwością skorzystania z basenu. W naszej ofercie dostępne są stałe zadaszenia basenów oraz konstrukcje teleskopowe, które z łatwością można otworzyć w przypadku pięknej, słonecznej pogody.

Zimowa zabudowa basenu Zabudowa basenu w hotelu Stożkowa zabudowa basenu

 

Propozycję zabudowy basenu, kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, którzy pragną korzystać ze swojego przydomowego basenu, niezależnie od pogody, jak i do właścicieli hoteli, którzy chcieliby umożliwić swoim gościom, wodne kąpiele nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Nawet największe rozmiary konstrukcji nie są dla nas przeszkodą.

Zabudowa basenu, to nie tylko aspekty praktyczne i możliwość wodnych zabaw przez cały rok, to również idealny sposób na zwiększenie rynkowej wartości Państwa nieruchomości. 

Dzięki dodatkowej aranżacji wnętrza, poprzez dobranie odpowiedniego umeblowania i roślinności, możemy stworzyć miejsce, w którym czystą przyjemnością, będzie spędzanie czasu wolnego. Pozwoli nam on nie tylko odpocząć się i zrelaksować, ale także zadbać o kondycję fizyczną przez cały rok. 

Zabudowy stałe

Możliwość korzystania z kąpieli w basenie przez cały rok? To marzenie może się ziścić: wystarczy zdecydować się na rozwiązanie, jakim jest zabudowa stała. Na czym polega innowacyjność tego rozwiązania? Umożliwiamy wykonanie konstrukcji „zimnej” (funkcjonującej od kwietnia do października) oraz „ciepłej” (stosowanej przez wszystkie miesiące w roku). A wszystko to niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. Sprawdź naszą propozycję i zdecyduj się na dodatkowe rozwiązania konstrukcyjne dla basenu.

Zabudowy teleskopowe

Myślisz o zabezpieczeniu basenu przed zanieczyszczeniami lub chcesz ograniczyć do niego dostęp dzieciom oraz zwierzętom? Jeśli cenisz praktyczne i zarazem estetyczne rozwiązania, postaw na nowoczesną zabudowę teleskopową. Przygotowujemy konstrukcje w dwóch odsłonach: może to być zadaszenie osadzone na aluminiowych prowadnicach lub pozbawione aluminiowych elementów. Dzięki nam otoczysz basen wytrzymałą barierą, skuteczne zabezpieczysz zbiornik na czas zimy oraz zachowasz wodę w odpowiedniej temperaturze.

+48 602 300 870

Zadzwoń teraz i skorzystaj z atrakcyjnej oferty lub wyślij do nas wiadomość​

Make an Enquiry

Name
Surname
Email
Email
Select service
Select Date

Select Time

By signing and clicking Submit, you affirm you have read and agree to the Privacy Policy
and ёTerms of Use, and want to receive news.