Ogrody zimowe Łomża

Projektowanie

Każda inwestycja w ogród zimowy, w zależności od jego planowanej powierzchni oraz funkcji jaką będzie pełnił, wiąże się z odpowiednią procedurą formalno-prawną, którą jako Inwestor powinien zająć się klient.

Jeżeli chodzi o zabudowę małych powierzchni – do 35 m2, to nie ma potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę. W tym wypadku wystarczy tylko uproszczona procedura Zgłoszenia, do odpowiedniego dla Państwa Wydziału Urbanistyki i Architektury.

Dla inwestycji o większej powierzchni zwykle wymagane jest pozwolenie na budowę, a do tego z kolei potrzebny jest projekt architektoniczno-budowlany. Wiąże się z tym konieczność załatwienia wielu formalności. W takich przypadkach Ellegance proponuje ze swojej strony pomoc w uregulowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Współpracujący z nami architekci doskonale poruszają się w tych sprawach. Wiedzą doskonale jakie projekty należy przygotować i do kogo się z nimi zgłosić, aby w jak najszybszy i najprostszy sposób przejść przez całą procedurę formalno-prawną. 

 

restauracja Corona Restauracja Corona

Z drugiej strony jeśli inwestycja w ogród zimowy lub pergolę tarasową jest jedynie pierwszą częścią planowanych prac w Państwa ogrodzie i szukacie Państwo architekta krajobrazu lub zieleni, który wsparły Państwa w dalszej części projektu, służymy pomocą. Od lat współpracujemy z wieloma specjalistami w tej dziedzinie, którzy chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w zaplanowaniu dalszych prac. 

Ogród zimowy ma?y ogród zimowy ma?y

Oczywiście jeśli współpracują już Państwo ze sprawdzonym architektem, to nasza rola może ograniczyć się jedynie do przekazania mu wszystkich naszych dokumentów technicznych oraz rysunków i współpraca w nim aż do finału realizacji.